dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

markoto

  1. Budowa APS 33+2G

    Mam kolejna wycene kuchni
    16tys mdf
    18400 fornir

    Chyba sie nie doczekam wyceny nizszej niz ta pierwsza :(
  2. Budowa APS 33+2G

    Cytat Napisał aka z Ina
    do tej pory udało mi się posadzić:

    klombik za tarasikiem wzbogacił sie o:




    ...
  3. Budowa APS 33+2G

    Cytat Napisał monia i marek
    Moje różyczki kaskadowe jeszcze muszą dużo naturalnego nawozu zjeść, żeby takie urosły, ale ... za kilka lat będą takie na pewno :D Muszę tylko moim różom zastosować kurację celem pogrubienia skóry :lol:, czyli mało azotu a więcej krzemu i potasu (braki krzemu dają u ludzi podobne objawy - łamiące się pazurki i wiotkie włosy :wink:). Gruba skóra róży utrudnia i często uniemożliwia grzybowi przyniesionemu wiatrem, zagnieżdżenie się na liściu, przebicie skórki i wpuszczenie
    ...
  4. Budowa APS 33+2G

    Cytat Napisał monia i marek
    Dalszy ciąg kalendarza ogrodniczego – tym razem nowy miesiąc, który dzisiaj powitaliśmy:

    Marzec
    Marzec poprzedza okres bujnej wegetacji, więc warto wykonać szereg oprysków zapobiegawczych, które pozwolą naszym rośliną cieszyć oko przez cały sezon. Wykonujemy opryski na mszyce gatunków iglastych (ochojnik, przybyszka daglezjowa, obiałka pędowa), smerkuna świerkowego (charakterystyczne szyszkowate narośla na pędach jodeł, sosen, świerków i daglezji), mszyce
    ...
  5. Budowa APS 33+2G

    Chyba juz zapadla decyzja, ze robimy kominek z plyt kumulujacych cieplo, teraz musimy ostatecznie zdecydowac jaki wklad i do roboty :)
Strona 11 z 44