dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

markoto

  1. Budowa APS 33+2G

    Na budowie powolutku zachodza zmiany, zrobiony jest juz podjazd i sciezka w wiekszosci, zostaja jeszcze plyty na wejsciu do domu, za to wszytskie krawezniki osadzone z takim mozolem wczoraj wokol domu sa do poprawki. sasiadom bardzo podoba sie nasza kostka, nikt takiej pieknej nie ma :lol:
    Zawieszony zostal wczoraj kinkiet w pokoju Patryka. Wreszcie tez zostala docieta rurka do wieszania wiec garderobe nr 1 mozna uznac za zakonczona :)
    Udalo mi sie tez kupic przedluzke do syfonu, ...
  2. Budowa APS 33+2G

    Wlasnie dostalam wycene na szybe do kuchni i kilka luster-prawie 5 tys ide sie wieszac
  3. Budowa APS 33+2G

    No i dostalam wycene na trawnik, za 450m2 za oprysk i przygotowanie ziemi pod wysiew i wysiew trawy 3150 plus jakies 3tys za ziemie na 10cm. :(
  4. Budowa APS 33+2G

    Dom to na razie jak hotel, zanim dotre na wlosci to czas spac.

    Udalo mi sie zawoskowac podloge, wyglada teraz cudnie, ciekawe jak dlugo :)

    Garderoba sklada sie z 4 czesci, zrobiona jest 1 czesc cala. 2 przez moja pomylke w zamowieniu jest w 80% gotowa, zostaja jeszcze 2 czesci. Mam nadzieje ze juz wiecej pomylek nie bedzie.
    Na weekend udalo nam sie odgruzowac garaz bo juz sie przejsc nie dalo :)

    Czy kazde dziecko tak ma ze na weekend budzi sie ...
  5. Budowa APS 33+2G

    Podsumowanie na temat ekip przy wykonczeniowce. Wszystkie ekipy to papraki nie szanujace czyjejs pracy. Po schodach i parkiecie mam ciapy na kaflach na dole i w garazu od kleju, oleju i farby.Nierowne polozenie zaworkow w pralni mamy bo to przeciez tylko pralnia, a wystajace podlaczenie do kanalizy bo instalator myslal, ze bedzie inaczej :o

    Ekipa od podjazdu przychodzi sobie kiedy chce , niby maja byc przed 8 a dzis o 8:40 Adam zadzownil do szefa kiedy sie pojawia to szef odpowiedzial, ...
Strona 3 z 44