dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!

Dom ma plycie fundamentowej + ogrzewanie elektryczne ! Dziennik czas zaczac !!!!!!!!!!!

  1. Jest moje PnB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - 02-05-2016 - 12:51 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Yuhu, haha, hihi, tam-tara-tam, Yes, yes, yes, odjelo mi mowe -
    moje "Pozwolenie na budowe " jest gotowe !!!
    2 tyg. musi nabrac mocy urzedowej ale to akurat ! Tydzien zanim pojade, drugi tydzien organizacja wszystkiego i 16 maja chce ruszyc !
    Uczucia mam mieszane do tego stopnia, ze boje sie, ze czy moja dzialka jest na swoim miejscu / Mein Mann smieje sie ze mnie i wkurza mnie, ze napewno tylko dziura po dzialce zostala / !
    Ale wyznam szczerze, ...
  2. " Medal za cierpliwosc !!! "

    - 26-04-2016 - 10:40 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Wlasnie dowiedzialam sie, ze moje PnB nie jest jeszcze gotowe ! Juz prawie 4 m-ce /chyba/ jak moja Architektka zlozyla do Starostwa ! Pierwszy raz spotkali sie z taka technologia i nie wiedzieli jak sie do tego zabrac / Plyta fund. ogrzewana + ogrzewanie podlogowe wodne + ogrzewanie elektryczne z mozliwoscia pözniejszej zamiany na cos lepszego i tanszego / jezeli sie doczekam /*
    Cale szczescie, ze trenuje wytrwalosc i cierpliwosc / chociaz juz w jednej scianie dziura wygryziona /. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: " tylko spoköj moze nas uratowac !!! " Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Moje NIKE III dostosowane do moich potrzeb !!!

    - 23-04-2016 - 13:55 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    W tym projekcie zakochalam sie od razu ! Trzeba bylo tylko dostosowac go do moich potrzeb, znalezc miejsce na Saune , 2 Tarasy / jeden pod dachem w zabudowie domu /, drugi dobudowany pözniej !
    Po zakupie dzialki w wymarzonym miejscu / 9,15 ara /, powstal indywidualny Projekt na bazie NIKE III Dobre Domy !
    Nie jest latwo na odleglosc 1400 Kilometröw zalatwiac formalnosci ale zostalo mi byc tylko Optymistka ! No przeciez musi sie udac ! UDA SIE !!!
    Nawet moge zyskac Tytul ...
  4. I stalo sie ............!!!

    - 23-04-2016 - 13:36 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Za 2 tyg. wyjezdzam budowac möj wymarzony dom ! Od dzisaj zaczynam pakowac walizki ! Przyznam sie bez bicia , ze rece mi troche juz drza a zoladek zaczyna po milimetrze podchodzic do gardla ! Ale zaczne od poczatku !
    Mieszkam za zachodnia granica od 17 lat i pomalu zbliza sie czas powrotu do Ojczyzny a co najwazniejsze na lono mojej ukochanej rodziny !
    Tesknota zzera mnie od srodka do granic mozliwosci !
    Na otarcie moich lez zaczelam marzyc o budowie domu i czytac MURATORA ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: projekt indywidualny na bazie niki iii Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 8 z 8