dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

PLANETA II - realizacja rok 2016/2017

Luty 2016 podjęliśmy decyzję o budowaniu własnego domku. Zaczęliśmy od wybrania Kierownika budowy

Marzec 2016 - Po ocenie przez Kierownika budowy, zakupiliśmy działkę z rynku wtórnego 960m2

Maj 2016 - otrzymaliśmy pozwolenie na budowę

Czerwiec 2016 - Wybraliśmy ekipę, która będzie stawiała domek. Polecił nam ją, nasz Kierownik budowy. Od razu wzięli się do roboty .

  1. Wrzesień 2017 - planeta 2 - drzwi wejściowe

    Drzwi zamówiłam i zapłaciłam za nie już w kwietniu. Zamówiłam na początek lipca, bo tak mieliśmy mieć robione tynki. Na szczęście firma w której zamówiłam, przechowała je bezpłatnie do.... września

    Wydawało mi się , że znam swój projekt, że wszystko przemyślałam gruntownie. Otóż , nie przemyślałam.
    Dopiero jak poszłam zamówić drzwi (mieli pomiary wnęki, robione przy okazji okien), dowiedziałam się, że mam wnękę 240x100 cm.
    No i ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: drzwi kmt, drzwi wejściowe, planeta 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Sierpień 2017 - Planeta 2 elektryka ciąg dalszy

    Dorobiliśmy się przed tynkami kabli do internetu i tv. Na razie wisi to sobie swobodnie na strychu i straszy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 elektryka 2.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	38,6 KB
ID:	396717Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta2 elektryka.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	57,1 KB
ID:	396718

    Przed tynkami brat mojego ślubnego zrobił nam też w każdym pokoju tunele na kable tv.
    Skromnie zapytałam o taką możliwość w salonie, a dostałam w każdym pokoju.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 elektryka.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	16,6 KB
ID:	396719

    Żeby nie było, anteny już też mam gdzie powiesić. Anteny sztuk dwie, do ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: haki, kable internetowe, kable tv, planeta 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Wrzesień 2017 - Planeta 2 - Ocieplenie domu ciąg dalszy

    Trwa to i trwa, ale jak się 2-3 razy w tygodniu pracuje po 2-4 godzin, to wtedy do tyle wychodzi.
    Mąż nadal dzielnie klei styropian. O ile do tej pory projekt mu się bardzo podobał, przestał, jak zaczął wykańczać okolice tarasu z tyłu domu i przód budynku.
    Usłyszałam tylko :"Na co Ci było potrzebne tyle daszków!?"

    W każdym razie mam nadzieję, że skończy przód w tym miesiącu .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 ocieplenie bok.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	396712Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 ocieplenie przód.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	37,9 KB
ID:	396713Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 ocieplenie przód3.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	396714Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 ocieplenie tył 2.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	60,7 KB
ID:	396715Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	planeta 2 ocieplenie tył.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	63,8 KB
ID:	396716 ...
  4. Sierpień Planeta 2 - Tynki wewnętrzne na gotowo

    Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że tyle metrów tynków wyszło. Prawie 685m do zapłacenia....przecież domek nieduży.
    Niby tak, ale przecież ściany trzeba otynkować w większości z dwóch stron , a tego już jakoś nie brałam pod uwagę
    Po przebojach z firmą , pozostajemy zadowoleni. Bałam się strasznie możliwości popękania tynków cementowo-wapiennych. Niedługo będzie miesiąc jak chłopaki skończyli i póki co, są śliczne. Jeszcze tego tak nie ...

    Updated 14-09-2017 at 13:57 by wspolpraca

    Tagi - katalog słów kluczowych: planeta 2, tynki cementowo wapienne tynki cw, tynki wewnętrzne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Sierpień 2017 - planeta 2 - Tynki wewnętrzne

    Uff, w końcu robimy tynki wewnętrzne.

    Już parę miesięcy temu zaklepaliśmy ekipę, która robi tynki. Ekipa była z polecenia, widzieliśmy jak robią. Mało tego, oglądali nasz domek, ustaliliśmy już gdzie, co i jak i za ile będzie robione. Mieli zacząć na początku lipca.
    Kiedy zbliżał się termin rozpoczęcia prac, zaczęliśmy dzwonić do właściciela firmy.
    Oczywiście nie odbierał. Kiedy w końcu odebrał, przesunął termin na połowę lipca. ...
Strona 2 z 5