dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Teska

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    28 marca 2004

    .....ze stolarzy znalezionych na targach :lol: zjawił sie tylko jeden :o umówiony...dwa chłopaki pomierzyli co trzeba...szybko jak zwykle...umowiłam sie u nich w zakładzie...wiecie co...ja pytam...panowie i pewnie 4 tyg trzeba czekać? :) a onie jeden po drugm i pada odpowiedz...nie prosze pani.....10 tygodni minimum :o :o :o wiec juz wiem wprowadzam sie bez drzwi wewnetrznych...

    w miedzyczasie sprzatanie i pakowanie...ale tego sie nazbierało.... ...
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    27 marca 2004


    pojechałam na targi budowlane...tylko i wyłacznie dlatego,ze pomyslałam stolarze byc musza.... :lol: ano byli....

    efekt: z czterema jestem umówiona na budowie w celu pomiarów i wyceny..
    chociaz najbardziej podobały mi sie drzwi firmy skandynawskiej...hmm maja sie odezwac do mnie w poniedziałek...nio i cena 1000 zł :o plus 100 zł za montaz od drzwi...no zobaczymy jak to w praktyce bedzie :)

    Ogólnie targi słyszałam ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    26 marca 2004


    podłogi skonczone, Bolek porobił wszystko na strychu, zamontował mi wyciag...coraz fajniej wygląda kuchnia... :) zamontował od nowa umywalke w łazience...ech łazieneczka tez wyglada super :lol: jeszcze musze zamówic dwa lustra u szklarza...

    Brakuje mi skonczonej kuchni... :( kamieniarz dzwoni juz codziennie ze musi juz blacik przywiesc...co sie dziwić , blat zrobiony to i kaske by sie wzięło...a tu nic...ale juz mysle w tym tygodniu ...
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    25 marca 2004

    stolarz od kuchni przyjechał, wybrał czas kiedy wiedział ze mnie nie bedzie.. :-? ....przywiózł dwie :o szklane półeczki do górnych szafek....i pojechał :evil: :evil: - to pozostawię bez komentarza :(
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    24 marca 2004


    hmm...przyjechał stolarz ,zeby zabrac oscieżnice te które zostały :( stwierdził ze on nie rozumie,dlaczego oddałam poprzednio drzwi...na moje argumenty ze były przy szybkach za długie listwy i ze jakiś pracownik na siłe chciał je wcisnac, co dało efekt ze listewka nie doszła do konca, a następnie zrobił sie garbik...ze futryna byla popękana..ze ktos potraktował je młotkiem...nie reagował :( i tak to sie rozstałam...

    ...