dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Renka Grabow

  1. Jankowo

    Filutek przepadł dwa dni temu. Bardzo się martwię, bo od czasu, gdy się do nas przybłąkał trzymał się domu i na spacery wychodził tylko razem z całą ferajną... Mam tylko nadzieję, że "poczuł wiosnę" i jak mu przejdzie to wróci... Chociaż wtedy poleciałyby wszystkie trzy... Najpierw miałam problem, bo się pojawił, a teraz gdy zniknął, problem mam dużo większy . Wracaj ruda psinko do nas. Już cię nikomu nie oddamy....
  2. Jankowo

    Nowe forum jest kłopotliwe i denerwuję się, że nie mogę znaleźć starych zakurzonych dzienników, do których z upodobaniem wracałam. Mozolnie zakładam subskrypcje ulubionych „aktywnych” wątków. Jednak prowadzenie dziennika Jankowa to taka przyjemność, że będę to robić, nawet jeśli forum przemalują na niebiesko....
    Wiosna najpierw się nie spieszyła, a teraz ja muszę się spieszyć, aby zdążyć z przycinaniem tawuł i ligustrów, grabieniem, kopaniem i sadzeniem ...
  3. Jankowo

    Nie podoba mi się nowe forum. Może się kiedyś nauczę poruszać w tym gąszczu, ale teraz gdy z trudem odnalazłam swój wątek już mi się odechciało... Nie mogę znaleźć "zaprzyjaźnionych" wątków. Nic tutaj nie jest intuicyjne. Twórcy tego poronionego pomysłu mogą sobie pogratulować... tylko nie wiem czy o zniechęcenie użytkowników im chodziło... Dziękuję za wszystkim za życzenia świąteczne i nawzajem życzę wszystkiego dobrego.... tylko już na innym forum....
  4. Jankowo

    Uosobienie skromności - polska porcelana Iwona Chodzież. Mam do niej szczególny sentyment, bo dostaliśmy ją w prezencie ślubnym :D




    Przepiękne serwetki haftuje moja Babcia Halinka. Natomiast cuda na szydełku tworzy moja Ulubiona Teściowa. Uwielbiam dostawać ...
  5. Jankowo

    A to moja ulubiona Villeroy & Boch bordowa Rusticana i zielony Fasan:



    i "wewnętrzny świat"

    ...
Strona 1 z 63