dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Jankowo

    Filutek przepadł dwa dni temu. Bardzo się martwię, bo od czasu, gdy się do nas przybłąkał trzymał się domu i na spacery wychodził tylko razem z całą ferajną... Mam tylko nadzieję, że "poczuł wiosnę" i jak mu przejdzie to wróci... Chociaż wtedy poleciałyby wszystkie trzy... Najpierw miałam problem, bo się pojawił, a teraz gdy zniknął, problem mam dużo większy . Wracaj ruda psinko do nas. Już cię nikomu nie oddamy....
  2. Jankowo

    Nowe forum jest kłopotliwe i denerwuję się, że nie mogę znaleźć starych zakurzonych dzienników, do których z upodobaniem wracałam. Mozolnie zakładam subskrypcje ulubionych „aktywnych” wątków. Jednak prowadzenie dziennika Jankowa to taka przyjemność, że będę to robić, nawet jeśli forum przemalują na niebiesko....
    Wiosna najpierw się nie spieszyła, a teraz ja muszę się spieszyć, aby zdążyć z przycinaniem tawuł i ligustrów, grabieniem, kopaniem i sadzeniem ...
  3. Jankowo

    Nie podoba mi się nowe forum. Może się kiedyś nauczę poruszać w tym gąszczu, ale teraz gdy z trudem odnalazłam swój wątek już mi się odechciało... Nie mogę znaleźć "zaprzyjaźnionych" wątków. Nic tutaj nie jest intuicyjne. Twórcy tego poronionego pomysłu mogą sobie pogratulować... tylko nie wiem czy o zniechęcenie użytkowników im chodziło... Dziękuję za wszystkim za życzenia świąteczne i nawzajem życzę wszystkiego dobrego.... tylko już na innym forum....
  4. Jankowo

    Uosobienie skromności - polska porcelana Iwona Chodzież. Mam do niej szczególny sentyment, bo dostaliśmy ją w prezencie ślubnym :D




    Przepiękne serwetki haftuje moja Babcia Halinka. Natomiast cuda na szydełku tworzy moja Ulubiona Teściowa. Uwielbiam dostawać ...
  5. Jankowo

    A to moja ulubiona Villeroy & Boch bordowa Rusticana i zielony Fasan:



    i "wewnętrzny świat"

    ...
Strona 1 z 63