dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Renka Grabow

  1. Jankowo

    Bardzo podobał mi się parkiet z akacji parzonej, ale był za drogi. Tymczasem trafiłam na firmę, ktora ma ten parkiet w całkem przyzwoitej cenie :D Może zrobimy w naszym pokoju akację, a w pokoju Jasia i gościnnym merbau???
    Jestem umówiona na piątek z parkieciarzem. Obejrzy nasze wylewki i podejmiemy decyzję czy robimy wylewkę samopoziomującą czy też podnosimy podłogę płytą osb.

    A akacja, która mnie tak zachwyciła wygląda tak:

    ...
  2. Jankowo

    Kupiliśmy dzisiaj drugi kamień do obudowy kominka - tak więc ramka będzie z kupionego wcześniej crema marfil, a półka z emperador dark.
    Tak wygląda w porównaniu z małą próbką marfila:





    oraz z dużą próbką :wink: :

  3. Jankowo

    Mija kolejny tydzień, gdy Mr Glazurnikowi nie udaje się dotrzeć do nas :roll: Nie odbiera telefonów, nie oddzwania. Wysłałam mu sms z pytaniem czy nas zaszczyci, czy mam szukać kogoś innego do pracy. Ciekawe czy odpowie na moje pytanie :evil: :evil: :evil:
    Właściwie nie miałabym oporów przed zatrudnieniem innego fachowca, ale zostało trochę rzeczy niedokończonych, a poza tym każdy nowy fachowiec to nowy stres dla nas :roll: Trudno, jeśli nie przyjedzie do końca tygodnia, ...
  4. Jankowo

    Parkiet zszedł na drugi plan z powodu problemów kominkowych. Panowie od kominka przyjechali i sprawnie podłączyli wkład. Jak się okazało Paweł zrobił tylko jeden mały błąd, gdyby kiedykolwiek widział jak to się robi wszysko byłoby O.K.
    Fachoffcy na moje pytanie o obiecany projekt odpowiedzieli, że przecież wybrałam model portalu i oni tu zaraz wszystko przygotują i zdejemą dokładne wymiary dla kamieniarza. Zanim się obejrzałam zaczeli konstruować jakąś monstrualną ...
  5. Jankowo

    A to już jesion w kilku odsłonach:


    jesion jasny oraz przepiękny jesion bursztynowy (oczywiście jest dużo droższy od jasnego)


    ...
Strona 21 z 63