dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ja14

  1. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Dzisiaj chłopaki zrobili podbitkę na 2 scianach a ja zamontowałem prawie wszystki parapety zewnętrzne. Prawie wszystkie, bo walnąłem się w zamówieniu i 2 przyszły za krótkie. :evil:
  2. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Trochę uzupełnię ostatni wpis, bo wywołał on małe nieporozumienie. Kiedy ekipa od dociepleń zaczynała prace nie miałem jeszcze zamontowanych okien. Dlatego zostawiali otwory okienne nieobrobione - miejscami przyklejali styropianu za dużo (później obcieli) a miejscami zostawili miejsce do uzupełnienia. Kiedy pisałem, że skończyli ocieplać to myślałem, że brakujące glify i jedną lukarnę zrobią w jeden dzień. I tu bardzo się pomyliłem. A to oklejanie okien folią ochronną, ...
  3. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Tempo wyraźnie spadło. Chłopaki męczą się z obróbka okien. Tynkowanie za tydzień. :-(
  4. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Wczoraj zamontowalismy okna. Mam nadzieje, ze nie ukradną....
    Do wydatkow dopisuję 20 pln za transport okien, 160 ich montaz, 3 pianki po 16 pln oraz gwoździe i kołki - jeszcze nie wiem ile.
  5. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Chłopaki skończyli ocieplać. Teraz podbitka, a w przyszłym tygodniu chyba zaczną tynkować. O wydatkach napiszę po zakończeniu tego etapu bo teraz ciągle coś dowożę.
Strona 11 z 29