dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ya

  1. MoYa budowa (Konkursowego)

    Cytat Napisał bajanadjembe
    Można pii.....ca dostać, jak się jest zielonym w te klocki. Każdy inaczej radzi, a w końcu i tak samemu trzeba zdecydować.
    bajanadjembe, masz rację w 100% !!!
  2. MoYa budowa (Konkursowego)

    Cytat Napisał majki
    No, nie takim "dziadostwem". Deitermann to jedne z najlepszych ( najdroższych ) produktów ... :wink:
    Dobrze wiedzieć że to dziadostwo jest dobre :)
    Dziadostwo w sensie, że czarne i maziajowate a nie w sensie, że nie dobre :)

    A o deskowaniu jest spory wątek w wymianie doświadczeń, poczytaj, tam każdy to na 100 sposobów rozważał :lol:
    Ja dałem deskowanie i papę pod dachówkę. Nie wyobrażam sobie inaczej :roll:
    Kurcze, poczytałem i jestem wstrząśnięty. ...
  3. MoYa budowa (Konkursowego)

    Znowu tylko wpadłem na działkę i okazało się, że dziś pomalowali ścianki jakimś czarnym dziadostwem i ocieplili styropianem :)





    A oto wspomniane czarne dziadostwo:
    ...
  4. MoYa budowa (Konkursowego)

    Cytat Napisał bajanadjembe
    Śledzę Twój dziennik :D
    I widzę, że nie "wyciągali" Ci urobku z fundamentów - u mnie tak.
    Co do dachu: po przeliczeniu na 1m2 powierzchni dachu - w tym więżba, pełne deskowanie, papa i robocizna - wyszło u nas 111,- . Przed nami jeszcze dachówka. Wiem, że to będzie drogi dach. Ale dobry.

    Pozdrowienia.
    A powiedz mi po co pełne deskowanie przy dachówce? Ktoś też ostatnio pisał, że będzie miał pełne deskowanie przy dachówce ceramicznej ...
  5. MoYa budowa (Konkursowego)

    Cytat Napisał maren100
    Cytat Napisał Ya
    Cena za dach jest bez więźby. Podobno to cena średnia bo inni chcą 55 a nawet 60 zł/m2, ale nie wiem czy to prawda.
    my jeszcze nie dawalismy naszego dachu do wyceny ale, jesli obowiazuja takie ceny to az strach pomyslec ile zaplacimy za nasz 360m2 daszek :roll:
    No fakt, my mamy ok. 230 m2.
    Czyli wychodzi ok. 11500zł za położenie. Materiał - niecałe 20 tys.
    Z vatem wychodzi ok. 33 tys.
    Pozdrawiam
    Ya
Strona 11 z 14