dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

frosch

  1. czas zalozyc dziennik ....;)

    wlasnie otrzymalam wiadomosc od syna : Mamus :) jest juz garaz !!! stawiali go wraz z wystawieniem faktury pol godziny .zrobilem fotki :) wysle ci je na maila :P

    :o :lol: :lol: :lol:
    wzieli nas z zaskoczenia ( w piatek Frosch tam dzwonil ....zapowiedzial , ze jak nie bedzie tego garazu do konca roku , kupi go gdzie indziej :evil: )
    fotek oczywiscie jeszcze nie ma i watpie , zeby moj syn znalazl czas , zeby mi je wyslac :-?
  2. czas zalozyc dziennik ....;)

    MAMY POZWOLENIE NA BUDOWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

    zadzwonilam do Urzedu Powiatowego tylko po to zeby sie upewnic czy wszystkie papiery sa w komplecie i kiedy nalezy sie spodziewac wydania decyzji , a mila pani poinformowala mnie , ze decyzja jest juz wydana i mozna ja odebrac :o
    nadmienie , ze wniosek zostal zlozony 15.10 a pozwolenie bylo gotowe 23.10 :o :o :o
    wszystkim budujacym zycze takich urzednikow :D
    a tutaj dowod , ze mowie prawde :D ...
  3. czas zalozyc dziennik ....;)

    uzupelniam dziennik

    mamy wode !!!!! :D :D :D
    bylo malutkie opoznienie , poniewaz przygotowany wykop byl za waski i trzeba bylo go poszerzac



    ponoc mamy strasznie duze cisnienie (7 atmosfer)i trzeba bedzie potem jakas redukcje zalozyc

    ...
  4. czas zalozyc dziennik ....;)

    Otrzymalismy decyzje w sprawie wylaczenia gruntu przeznaczonego pod budowe z produkcji rolniczej :D
    Nie mam pojecia po co to bylo , ale bez tego swistka nie moglismy zlozyc wniosku o pozwolenie na budowe :roll:
  5. czas zalozyc dziennik ....;)

    sobota ......
    naciagamy siatke
    moja rola jest .....trzymanie druta , naciaganie druta , przeplatanie druta :roll:



    wszystko szlo gladko i sprawnie do momentu , kiedy zauwazylam , ze jeden z naroznych slupkow jest , noo powiedzmy lekko ..skrzywiony :o :o :o

    ...
Strona 2 z 6