dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

paulmcfly

  1. 62. dzień budowy - dokończenie porządkowania terenu

    05.06.2017

    Po tygodniowej przerwie koparka została naprawiona i wreszcie mogliśmy dokończyć rozbiórkę naszego Kilimanjaro.
    Tak więc ledwo ekipa od wykonania opaski drenażowej zakończyła swoją pracę, to już koparkowy ze swoją Kwadromą rozsypywał piękną czystą ziemię po działce.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	395667

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	395668

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	395669

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	395670
    ...
  2. 62. dzień budowy - wykonanie opaski drenażowej naokoło budynku

    05.06.2017

    Aż się płakać chciało, jak na świeżo wykonanym podjeździe pojawiła się ponownie koparka, aby go ponownie rozkopać ... ale cóż, taka uroda budowy.

    Ostatnio poznałem w sąsiedniej wiosce koparkowego, który pomagał nam dzisiaj przez cały dzień w kopaniu rowu. Rów zaczęliśmy kopać od południowej strony budynku i schodząc coraz głębiej doszliśmy do północnej strony, czyli najniższego punktu drenażowego na działce. Spadek drenażu ma ...
  3. 61. dzień budowy - zabudowa strychu

    03.06.2017

    Dzisiaj miałem mojego teścia Bogdana do pomocy, więc udało nam się dość sprawnie wykonać zabudowę / podłogę strychu.
    Koparkowy pomógł mi parę dni wcześniej wtargać po schodach 2 płyt OSB 22mm na piętro, teraz trzeba je było jakoś przetransportować na strych. Razem z Bogdanem podnieśliśmy płytę (2600 x 1250) i oparliśmy ją pionowo o jętki. Potem ja szybko wskoczyłem na strych i z góry ją wciągnąłem. Cała reszta była już prosta, docinanie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: osb, podłoga, strych Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. 60. dzień budowy - przyłącze instalacji elektrycznej do budynku

    02.06.2017

    Jako że mieliśmy na działce koparkę do wykonania głównego wjazdu na posesję, od razu wykorzystaliśmy ją do wykopania odpowiedniego rowu pod przyłącze głównego kabla energetycznego do budynku.
    Z lekkim zapasem mieliśmy do wykopania około 35mb. Rów ma około 80cm głębokości, na dnie warstwa piasku, potem kabel, potem znowu piasek a na wierzchu niebieska folia która ma w przypadku przyszłych robót koparkowych sygnalizować że znajduje się tutaj ...
  5. 60 & 61. dzień budowy - główny wjazd na posesję (2)

    2.-3.06.2017

    Co tu dużo pisać. Przez kolejne dwa dni - po wykonaniu przyłącza instalacji elektrycznej do budynku - na zmianę profilowaliśmy podjazd do budynku, potem zagęszczenie 250kg zagęszczarką, warstwa piachu, zagęszczenie, warstwa kruszywa z odzysku i kupionego i na koniec wszystko elegancko zagęszczone.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	104,6 KB
ID:	395639

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	103,2 KB
ID:	395642

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	100,6 KB
ID:	395644

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	395647 ...
Strona 2 z 15