dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Osówka

  1. Osówkowy dziennik budowy

    16 maja 2003

    Nie chciałabym być nudna, ale Mąż znów podziękował jednemu panu za pracę, bo kiedy pojechał na codzienną lustrację ów pan spał na naszej ekskluzywnej płycie słodko wtulony w pustak Pezam. Był mocno "znieczulony" . Mąż podszedł już do sprawy rutynowo i bez emocji, osobiście odwiózł go nazajutrz do pociągu, bo pan był wyposażony w sporo bagaży. Chyba zaczniemy na garażu zaznaczać kreskami wszystkich "trafionych - zatopionych", ...
  2. Osówkowy dziennik budowy

    10 maja 2003
    Nadzieja nadzieją, ale dziś pojechaliśmy skontrolować naszych najnowszych budowniczych. W końcu w świetle ostatnich wydarzeń jest to oczywiste. A poza tym pańskie oko konia tuczy, więc tuczymy jak najczęściej. Wzięliśmy ze sobą architekta, aby mógł spełniać "nadzór autorski". A tak naprawdę to chodziło nam o to, by swym okiem, które już wiele cudów widziało ocenił powstające ściany. Po przyjeździe nie zastaliśmy panów, a plac wyglądał ...
  3. Osówkowy dziennik budowy

    7 maja 2003
    Jak pomyślę, że Jezier z forum już szykuje więźbę, to mnie coś strasznie kłuje. Bo zaczynaliśmy budowę w podobnym terminie. Chyba to zazdrość. Bo u nas po raz kolejny powstaje pierwsza warstwa ściany. Dlaczego kolejny? Ach...
    Płyta fundamentowa wyszła przyzwoicie, choć odchyłki w poziomie są trochę większe od tych, które obiecywano (wyszło 18 mmm największej różnicy). Po konsultacji z Filo z forum (tu mu dziękujemy za rady), postanowiliśmy ...
  4. Osówkowy dziennik budowy

    17 kwietnia 2003
    Jak widać po dacie nastąpiła znów lekka obsuwka w zawrotnym tempie naszej budowy. Właśnie szefowie z nieznanych nam przyczyn zmienili ekipę budującą, co wpłynęło na drobny przestój. Pewnie wcale to by nas nie wzruszyło, ale kiedy po "zimowej przerwie" nadeszła piękna pogoda to nawet te 2 dni mnie dręczyły.
    Ale już JEST PŁYTA !!! PŁYTA! PŁYTECZKA!!!
    Od 10.30 do 19.30 wtłoczono ok. 50 m3 betonu w naszą podłogę. Płyta wygląda ...
  5. Osówkowy dziennik budowy

    7 - 14 kwietnia 2003
    Ten tydzień został wykreślony z naszej świadomości na zawsze. Jesteśmy pogrążeni w depresji, czekamy na odwilż. Ekipa ma wolne. W czwartek wizytowałam naszą działkę - obraz nędzy i rozpaczy. Było tak czysto, równiutko i porządnie, a teraz - błoto, strzępy folii, rozdmuchane przez wichurę resztki styropianu, i zardzewiałe zbrojenie. Wbrew pocieszeniom zawodowców mnie najbardziej frustruje widok tej rdzy...


    <font size=-1>[ ...
Strona 3 z 4