dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Graczyk

  1. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    No dora mega skok :) powodowany brakiem czasu i chęci. Naprawdę podziwiam ludzi którzy mają czas na wszystko w tym prowadzenie dziennika. Może gdyby moja żonka bya bieglejsza w te kloki jakoś byśmy ciągnęli dziennik. A tak włąśnie zrobiliśmy elewacje (o rany co za skok)
    Dwje foty tak dla kwestji formalnej, frontu i tyłu:



  2. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Dawno mnie nie było i mógłbym napisać że to przez brak czasu albo jakieś inne dyrdymały ale prawda jest taka że nie bardzo jest co pisać. Od czasu wylewek na naszym placu budowy nastał jakiś dziwny marazm. Wprawdzie w tzw. międzyczasie powstała podmurówka pod ogrodzenie, odwodnienie rynien, małe sprzątanie placu budowy, dostawa wełenki, foli a na dniach płyt KG ale to wszystko jakby nic w stosunku do potrzeb jakie stawia budowa. :( Na dobrą sprawę jest tyle roboty że nie wiem ...
  3. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Zgodnie z obietnicą czas pokazać czym to się zajmowaliśmy przez ostatnie kilka dni.

    Szczęśliwie udało się kupić taśmę bragową i skończyć układanie styro na podłodze, a także przygotować balkon i taras. Niestety, nie zrobiłem zdjęć kabelków kina domowego, ale pięknie je rozciągnąłem w całym salonie wzorując się na standardzie 7.1 Kabelki są, a kiedy będzie kino, to się zobaczy. Wszystko gotowe, więc rozciągamy folię i w domu robi się tak jakoś "trumiennie" 8) .
    ...
  4. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Wczoraj pokonując wszystkie kłopoty a jednocześnie przypłacając to troszkę zdrowiem (katar i gardło) dorobiliśmy się posadzek :D .
    Ekipa robiła dwa dni i jak tylko będzie można wejść to zaraz podeślę zdjęcia czyli najprawdopodobniej dziś wieczorem.
    Dodatkowo jeszcze Panowie zrobili nam balkon i taras dzięki czemu będziemy mieli wiekszość prac mokrych za sobą.
  5. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    No i dopadły mnie kłopoty z zaopatrzeniem. :( Wyobraźcie sobie ze stoimy z układaniem styro z powodu braku taśm brzegowych :o
    Oczywiście w marketach są ale ceny koszmarne bo od 3,50 do 4,70 za metr a ostatnio kupowaliśmy za 1,80. Jutro muszę pojechać do hurtowni i może tam kupię jakąś większą ilość po rozsądnej cenie. Jak nie to kupię w markecie ale będę cierpiał.
    Dziś przyjechał transport piasku na wylewki. Dwie wielkie góry towaru, którego przyjęcie ...
Strona 1 z 16