dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Graczyk

  1. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam

    Zgodnie z obetnicą umieszczam zdjęcia zrobione za dnia, a nie nocne robione pzy lampie lub noktowizorem. Dziś majstrowie zalewali wieńce lub raczej jak to podobno nazywa się belki oczepowe na piętrze. Z tym elementem zrobiła się mała chryja, a mianowicie dostawca Ytong'a policzył wieniec na całym budynku i potrzebne do jego wykonania elementy czyli płytki. Wykonawca powiedział że jak zrobimy ten wieniec na całości to będę musiał dokupić zbrojenie. Niewiele, ...
  2. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam

    Czas tak strasznie gna a wieczór robi się tak wcześnie, że nie mogę nadążyć za moimi majstrami. Dziś dotarłem na budowę po zmroku :( choć to dopiero była 16:15. :o Co zrobić taka pora roku i do lutego nie będzie lepiej :x dlatego też zapodaję zdjęcia z niedzieli a jutro postaram się pstryknąć kilka fotek za dnia. A muszę powiedzieć zmieniło się troszeczkę. Mamy troszkę ścianek szczytowych i ścianek frontowo-tylnych, ale to jutro dziś tylko ...
  3. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam

    Niestety z niewielkim opóźnieniem ale to naprawdę nie moja wina.
    Sobota znów coś trzeba było załatwić; Niedziela no wiecie rodzina, spacery a wieczorem znów coś załatwić; Poniedziałek niestety do bani z powodu jakiegoś zatrucia (przypuszczalnie żona chciała mnie zgładzic za pomocą gofrów z bitą smietaną) :lol: :-? a wtorek to wiadomo praca, budowa, urodzinowe piwko. :D
    Tak czy siak niestety dopiero dziś zamieszczam zdjęcia z piątkowej ...
  4. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam
    O rany, ale czasu minęło od ostatniego wpisu i tyle się działo, a w zasadzie działo się niewiele, ale tyle się nawnerwiałem, :( że nie wiem od czego zacząć. :-?
    Nie będę Wam opisywał dlaczego miałem nerwa i jakie były koleje, ale powiem Wam, że zgranie terminowe producenta stropu, dźwigowego, stempli i belek do podparcie, zbrojenia i pogody wymaga masy telefonów, modulacji głosu (od błagalnej do opierdalającej) i nielada szczęścia. :) :D :( :-? ...
  5. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam
    Znów pogoda mało budowlana :-? ale pomimo tego prace powoli postepuja do przodu. Nadal czekamy na strop :( a ekipa w międzyczasie wymurowała nam taras na tyłach domku.
    Z okna tarasowego wygląda na ogromny ale moim zdaniem nie jest specjalnie wielki. Taras będzie podniesiony nad poziom terenu o jeden stopień, czyli cała działka pójdzie do góry, a to miejsce gdzie leży młotek będzie dolnym stopniem tarasowym.

    ...
Strona 11 z 16