dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:)

Domek Bogusi i Rysia-APS 71...czas na ogród...

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 07-06-2010 - 22:37 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Ciąg dalszy zmian w sypialni.Uszyta narzuta na łóżko Zdziebko za wąska wyszła;),ale za to dwustronna...też z konieczności(sklep internetowy zagapił się,moje zamówienie wysłał innej osobie:mad:.)W zamian za to zaproponowali inny materiał(nie jest już tak fajny jak pierwszy).Ale tym sposobem mam dwustronną narzutę,mam jeszcze sporo materiału....i myślę już usilnie jakie uszyć firanki na zmianę.
    Tak więc narzuta -raz
    ...
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 05-06-2010 - 17:10 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Szykujemy się do grillowania:)


    kojarzycie ławeczkę:)..podpatrzona u betib;):p.Zastanawiam się czy pomalować ją czy zostawić taką jaka jest..


    A w naszym "ogrodzie" widać to

    ...daje ukojenie oczom:)

    ...
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 05-06-2010 - 15:14 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Wczoraj mieliśmy gości:)-odwiedziła mnie moja koleżanka z mężem.Od kilkunastu lat mieszkaja w USA..W bardzo pięknym i ciepłym stanie,na wschodnim wybrzeżu -SC.Miasto również piękne-Charleston.
    Spędziliśmy miło czas:) Kiedy Gosia była ostatni raz,widziała tylko naszą działkę a teraz już byli w naszym domu:)
    A ja pochwalę się prezentem..wiedziala co lubię:)


    ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 03-06-2010 - 19:29 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    ....u nas znowu zimno,mokro...nawet jej:)))


    a ja wprowadziłam trochę zmian w sypialni...



    ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 01-06-2010 - 10:04 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Wszystkiego najlepszego dzieciom:) tym małym i tym dużym:)))
Strona 1 z 71