dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:)

Domek Bogusi i Rysia-APS 71...czas na ogród...

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 18-11-2006 - 18:23 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :roll: Kolejny dzień budowy.Na placu stawiła się ekipa w liczbie 5 osób.Kiedy byliśmy ok. 11 widać było postep od wczoraj.Dzisiaj pierwszy raz przekonałam się,że trzeba murowańców pilnować i pytać.Mało dokładnie :-? przyjrzeli się adaptacji projektu, w której został wyrównany poziom na całym parterze-w oryg.były 2 schody w dół z holu do salonu.
    Schodów w domu mi wystarczy :roll: już myślę jak to będzie-pobudka,sprint na dół-przygotowanie śniadanka,herbatka ...
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 17-11-2006 - 20:14 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :D :P Dzisiaj była piękna pogoda-murowańcy od rana zaczęli dalej stawiać fundamenty.Udało mi się, z młodszą córką, pojechać na budowę.
    Po kilku dniach deszczy ,jest nadal dość mokro,ale zapowiada sie ładnie przez kilka dni.Tak więc trochę urośnie nasz dom.
    Jutro zrobię zdjęcia i coś wkleję.
    Z hurtownii budowlanej przyszła wiadomość-jest Ytong na ścianki działowe.Mamy obiecaną tez dobra cenę.
    Przymierzaliśmy sie do Silki 24, która w miedzyczasie ...
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 16-11-2006 - 23:27 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :oops: Dzisiaj murowańcy byli na budowie-odpompowywali wodę.
    Jutro mają kontynuować.W tym roku ,jak nigdy dotąd, nie jest mi obojętne jaka jest pogoda tej jesieni.
    Dzisiaj trochę retrospekcji naszej budowy.Otóż-jeszcze w styczniu tego roku ani mi w głowie było budować się.Jesteśmy z mężem w tzw.średnim wieku,starsza córka juz poza domem-studentka, młodsza-zdaje maturę i też wyfrunie.Duże,ładne mieszkanie,jakaś tam stabilizacja życiowa-ja dobry(wolny)zawód,mąż ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 15-11-2006 - 22:21 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Oto praca geodety i koparki





    Tak nas zastał pózny wieczór.
    Jutro zalewamy fundamenty.
    Zalanie fundamentów w poprzednim ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 15-11-2006 - 20:24 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Zaczynamy budowę domku APS 71-archi-projektu z Lublina.Wprowadziliśmy trochę zmian o których będę sukcesywnie pisać.Działka zakupiona w marcu 2006.
    Komentarz do zamieszczonych -Z TRUDEM zdjęć!!!-uczę się.

    Dumny współwłaściciel działki znaczy Rysio-małzonek.

    Poniżej ja czyli Bo-Bogusia.Mierzę ...
Strona 71 z 71