dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

emil_d

  1. Dziennik Emila i Eli

    Ad 1. Znaleźć projektanta - znaleziony (koszt 500 zł) - oprócz tego trzeba uzyskać od geodetów ZUD - drapieżcy biorą 600 zł.
  2. Dziennik Emila i Eli

    Aby podłączyć wodę do budowy muszę złożyć wniosek o pozwolenie na budowę przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Aby to zrobić należy:
    1. Znaleźć projektanta
    2. Uzgodnić projekt z Eko-Babicami
    3. Złożytć wniosek w Starostwie.

    Dobrze, że się tym zainteresowałem - może zdążę przed rozpoczęciem budowy :)
  3. Dziennik Emila i Eli

    No - ekipa ugadana - kwota za robociznę wysoka, ale z tego co słyszałem chłopaki są niezłe. Będzie budował pan Dariusz Zając. Mam dostać od niego zestawienie materiałów, więc pewnie niedługo umieszczę info w dzienniku.
  4. Dziennik Emila i Eli



    Wszystkie zmiany oznaczone są kolorem czerwonym. Zmiany, na jakie się zdecydowałem to:
    1. Powiększenie wiatrołapu (dzięki temu zmieści się szafa wnękowa
    2. Powiększenie spiżarni kosztem garderoby - z doświadczenia wiem, że przechowujemy dużo przetworów i żywności (lubimy kuchnię tradycyjną) :)
    3. Rezygnujemy z jednej łazienki i wyrównujemy drugą łazienkę (będzie bardziej ustawna). ...
  5. Dziennik Emila i Eli

    Właśnie otzymaliśmu pozwolenie na budowę, rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na 1 marca 2008. Bardzo długo rozważaliśmy jaki dom wybudować i zdecydowaliśmy się na dom parterowy z pracowni Horyzont:

    http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=126&sid=5

    Decyzja o budowie domu parterowego została podjęta ponieważ:
    1. Nie ma schodów - co znacząco poprawia bezpieczeństwo dzieci.
    2. Łatwiej jest wykonać prace domowe (np. pranie, prasowanie ...
Strona 12 z 12