dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kraktom

  1. Budowa Słoneczka na Śląsku

    Wczoraj sąsiedzi zaczęli kłaść wełnę na strop i wieszać sufity. Obiecali skończyć do dwóch tygodni. Na razie idzie im sprawnie. Po drodze na działkę o 7:32 rano zastałem taki widok



    serce rośnie jak sobie pomyślę że za rok będziemy przy śniadaniu oglądać takie wschody a wieczorem niemniej piękne zachody :) Warto budować... :) Po prawej stronie zdjęcia nasz domek - The house of the rising sun.
  2. Budowa Słoneczka na Śląsku

    Hm witam na odświeżonym forum. Ładnie stonowane i zgodne z najnowszymi trendami :D

    Co u nas?
    W sobotę wyszałowaliśmy i wylaliśmy z teściem betonowy postument na murek przy schodach wejściowych. Na razie schnie, jutro zdejmujemy szalunki.



    ...
  3. Budowa Słoneczka na Śląsku

    Przyszedł czas na parę fotek z ostatnich postępów :)

    Byliśmy w Zakopcu i zapłaciliśmy za przepiękne drzwi (drzwi to jeszcze nic w porównaniu z opaską futryny która bogato rzeźbiona robi ogromne wrażenie) mamy na razie tylko fotkę drzwi z komórki


    drzwi przyjadą dzisiaj więc zrobimy lepsze fotki.

    CO poza tym? Elektrycy zakończyli instalację i mamy ...
  4. Budowa Słoneczka na Śląsku

    Dla wszystkich zainteresowanych. Podliczyliśmy z Żoną wydatki do stanu obecnego czyli surowy zamkniety + sufity z ociepleniem, stelażem itp. + oczyszczalnia, rynny i odprowadzenia, ściana z cegły, ozdobne belki, drewno na płot (czyli to co już mamy zakupione), obróbka okien od środka, boazeria na tarasie (Deski sosnowe), instalacja elektryczna (materiał bez osprzętu), alarm. Razem wyszło 106 000 zł w zaokrągleniu w górę. Bez działki którą już mieliśmy wcześniej. Drzwi wejściowe ...
  5. Budowa S?oneczka na ?l?sku

    Cytat Napisał Tomdom
    Witam
    Mam pytanie do pana Tomasza -dostałem wycenę od Burkietowicza, jak Pan z praktyki wie ,jakie możliwości negocjacji były w przypadku Pana tzn. jaką cenę zaproponowali a ile Pan wytargował? Czy robili Panu wiązary razem z lukarną nad kuchnią ?
    Witam. Przepraszam nie zauważyłem wcześniej Pana zapytania. Co do firmy Burkietowicz to najpierw kombinowałem z własnym dokręcaniem końcówek ozdobnych ale w końcu po przeliczeniu wyszło na to, że lepiej zamówić wszystko ...
Strona 11 z 20