dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

  1. "zhumanizowana Andromeda"

    Zapomniłam dodać ,że również filizanki ręcznie malowane z villa italia zakupiłam do picia kawy na tarasie,na którym obecnie jest jeszcze piasek.Mam nadzieję ,że do czerwca panowie zdążą załozyć bruk ,zrobić gazon ,bo fotel wiklinowy też już kupiłam -jest w kolorze brązowym -baaardzo ładny ,ale też baaardzo ...niewygodny :lol: .No cóż ,wiadomo walory estetyczne zawsze u mnie biorą górę .

    Obecna ekipa jest WSPANIAŁA!!!!

    I nie wiem ...
  2. "zhumanizowana Andromeda"

    Witaj sia :) dwa miesiące milczenia ...rzeczywiście -a ja prawie nie wiem jak sie nazywam -zamiast adresu zamieszkania podaję e-meila ...
    Humor mój stracony ,nerwy również i coś czuję ,że niedługo to sama tego kota dostanę ,jak tak dalej pójdzie ...
    Co na budowie?Ogromny postęp !
    Ostatecznie mamy wyprowadzić się ze sprzedanego mieszkania 13 czerwca w piątek...W moje urodziny :D
    A ze sprzedażą mieszkania to też były niezłe jaja ...W ogóle ten ...
  3. "zhumanizowana Andromeda"

    Elektryka zrobiona!!!Ufff ,ale tego jest !Plątanina kabli !!!Ale co najważniejsze -wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami :D .Poddałam się z łazienką na górze ,bo zabrakło mi koncepcji na to miejsce .To znaczy koncepcja jest ,ale tak zawiła ,że szok.:)))
    Ale tak wszystko jest ok.
    Jeden punkt kosztował nas 20 zł (1 punkt to włącznik i żarówka )Wyszło więc takich punktów 69 .Liczyłam ,że będzie ze 100 ,a tu niespodzianka :D Za materiał -kable, ...
  4. "zhumanizowana Andromeda"

    I jeszcze jedno mi sie przypomnało...
    Robimy rozeznanie na rynku w materiałach wykończeniowych ...
    Opowiem Wam jedną historyjkę o kocie ...Tak ,o kocie -bo niedawno był dzień kota i w ogole w modzie jest dziś posiadanie kota :D Nawet były premier uchodzi za kociarza ...Wiec znalazłam swojego kota na płytkach.Wygladem przypominał nieco dzika bestię ...Oczywiście kot nie jest nasz krajowy ,ani z miasta Łodzi jak ten z "Samych swoich " ,tylko "zagramaniczny",trzeba ...
  5. "zhumanizowana Andromeda"

    Witam Internautkę- budująca Andromedę na stronie moich dywagacji o charakterze ekshibicjonistycznym:)))Więcej wiary w siebie -musi sie udac !Przecież tyle ludzi buduje domy ...Więc i Tobie na pewno się uda :)

    Gdzie pralka ?Hm...Pisałam już ,że ja to jestem bardziej od spraw estetycznych :)Te praktyczne raczej omijam łukiem :lol: Wiem ,wiem ,bedę pluć sobie w brodę :lol: Ale póki co-pralke zaplanowałam w górnej łazience po lewej stronie ,tuż pod dachem ...
Strona 2 z 11