dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

  1. "zhumanizowana Andromeda"

    Zapomnialam napisac o oknie w kukułce- BEZNADZIEJNE -to jest mało powiedziane...W tym miejscu ma miec "siedzibę" nasza latorośl...A przez to okno ,żeby wyjrzec, to trzeba chyba drabine przynosic .W gole na tej górze to bez sensu te okna rozmieściliśmy -stanowczo za wysoka .I gdyby teraz budowala ,to ?-TO ZREZYGNOWAŁABYM Z TEJ BEZNADZIEJNEJ KUKUŁKI :evil:
    No a teraz czas spać .
  2. "zhumanizowana Andromeda"

    Okna zamówione -uffff....Będzie złoty dąb z dwóch stron , klamki stare złote .Po głebszym zastanowieniu- szprosów nie będzie -ciut kiczowate mi sie wydały i jakos do tych cegieł ręcznie formowanychi starego złota mi nie pasowały

    Panie Grzegorzu -dziekuję za wyrozumiałośc i bardzo dobre rady -przydały się .


    Hydraulik zamówiony -ogrzewanie podłogowe-wodne w wiatrołapie ,hallu ,kuchni i łazienkach na jakimś powrocie z kaloryferów ...
  3. "zhumanizowana Andromeda"

    Uwaga !Uwaga!
    Zaczynamy za 2 tygodnie CIĄG DALSZY !!!
    SZOK !Nie mogę myśli zebrać z przerażenia i z radości ,że niebawem wypije kawę na swoim tarasiku w tej filiżance ręcznie malowanej ...tra la la la :lol:
    Ja jeszcze mam czas ,teraz inicjatywą wykazuje sie mąż - tzn załatwia te wszystkie materiały ,którymi ja nie jestem zainteresowana ...Co mi po rurkach ,cemencie ,piachu etc. etc? :D Ja jestem od spraw "estetycznych "
    Wybrałam sobie ...
  4. "zhumanizowana Andromeda"

    Jeszcze jedno-mam pomysł na to cholerno okno balkonowe -półokrągłe .Pytałąm się o ramę -pewnie może być ,koszt około 1000 zł -podwójna ,kuta ,specjalny pomiar .ZA DROGO !Ale -kupuje trzy ślimaki jeden na środku ,nad łukiem ,dwa po boku -wyglada ciekawie (na pewnonie nadaje się do wnętrza nowoczesnego ,ale ja takiego nie mam :)
    Mam też pomysł na kominek -i te połki po prawo od kominka -drzewo zabejcowac ,a następnie zawoskować i położyć te deski na podporkach ...
  5. "zhumanizowana Andromeda"

    Cały czas myślę nad oświetleniem ...wiem ,że na pewno:
    w wiatrołapie będzie na podłodze w prawym rogu no i w tym łuku ,niby wykuszu
    8) w kuchni na tych schodkach
    8) a na klatce schodowej galeryjka -jedna lub dwie,żeby podświetlić obrazki min.p.Bocianowskiej
    8) na pewno w jadalni ,nad stołem kandelabr ,ale lekki ,nie ten, który widzialam o wadze 15 kg...
    8) słup -reflektori lub galeryjki jak na ścianie z klatkę schodową -albo od góry ...
Strona 3 z 11