dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kadargo

  1. Niech żyje bal.....

    CD......Mieliśmy również problem z podmurówką. Tak jak pisałem wcześniej działka była dosyć nisko, w związku z tym została podniesiona, mało tego sam dom podnieśliśmy ok 60 cm ponad grunt. Trzeba było czymś ten fundament okleić.
    W domu drewnianym najczęściej spotyka się kamień polny łupany, bo jest to materiał bardzo powszechnie występujący. Szukaliśmy czegoś nietypowego.
    Przeglądałem zdjęcia kanadyjskich producentów domów z bala i jeden dom miał ...
  2. Niech żyje bal.....

    CD...Jeszcze w sprawie dachu mała informacja , braliśmy również pod uwagę taką oto dachówkę ...




    bardzo nam się podobała, ale jak zwykle rozbiło się o cenę. Moze kogoś zainspiruję i kupi sobie taką ....CDN
  3. Niech żyje bal.....

    CD....Mieliśmy także wybraną dachówkę CREATON KERA-PFANE w kolorze kasztanu, i jakie szczęście, że jej nie kupiliśmy bo czytając jakie ludzie mają problemy z tą firmą... o tutaj sobie poczytajcie:
    http://forum.muratordom.pl/creaton-k...ty,t112360.htm
    i to akurat w tym samym czasie kiedy my byśmy ją kupowali...Ufff .
    Coś mnie tknęło aby zainteroswać się pokryciem innym niż wszystkie czyli wiórem osikowym. A zainteresowałem się gdy dostałem zdjęcia ...
  4. Niech żyje bal.....

    CD.....Czekamy na domek.....A teraz troszkę wyborów i inspiracji, bo przecież same bale to nie wszystko. Trzeba wybrać jakieś pokrycie dachu, kolor okien , podłogę, podmurówkę, ogrzewanie i takie tam inne....
    Z oknami było najłatwiej ponieważ wiadomo było, że okna drewniane. Z wyborem producenta też nie było problemu. Jakby ktoś nie wiedział to sprzedaję okna M&S...Taka mała reklama....
    Problem był natomiast z kolorem, ponieważ od początku chcieliśmy okna ...
  5. Niech żyje bal.....

    CD... A w Bierkowie się buduje, aż miło popatrzeć. Pan Ryszard ze
    swoim pomocnikiem Andrzejem wymurowali fundamenty z tych bloczków
    co to było z nimi tyle problemów. Fundamenty domu i garażu zostały zasypane piaskiem który kupiłem z wykopu robionego w centrum Słupska pod budowę galerii handlowej.



    Wykopany dołek...po drugiej stronie kamienica która została ...
Strona 11 z 14