dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kadargo

  1. Niech żyje bal.....

    CD.... Ok warunki już są , troszkę czekaliśmy no trudno chciało się budować to teraz trzeba walczyć.Co się na denerwowałem to moje a to dopiero jak się okazało był początek. Wiemy, że będziemy mogli na jeszcze nie naszej działce zbudować nasz domeczek z "patyków". Zadzwoniłem do właścieciela działki, że może przyjechać na podpisanie aktu notarialnego, co się stało pod koniec września 2006r.Hurra mamy nasz kawałek ziemi na Ziemi. UWAGA oto on.
    ...
  2. Niech żyje bal.....

    CD.... Dobrze już dobrze....Proszę wiecej nie dzwonić , nie przysyłać e-maili, trudno ugnę się pod Waszymi prośbami..Oto ja...Zygmunt , sprawca tego dziennika i całego zamieszania



    ...CDN
  3. Niech żyje bal.....

    CD... No to teraz będą momenty.
    W całym tym moim pisaniu zapomniałem, że jak wróciliśmy z tego naszego rekonesansu to tak nam jakoś zimno się zrobiło. Postanowiliśmy się mocniej poprzytulać aby się troszkę rozgrzać. Tak nam to sprawnie poszło że 27 kwietnia 2007r. urodził nam się mały synek....o taki malutki Miłoszek, Miłuńcio, Miłek,Miły.....



    Na tej ...
  4. Niech żyje bal.....

  5. Niech żyje bal.....

    Bo to życie to bal jest nad bale...

    http://www.youtube.com/watch?v=CDNjA_xRW_U

    Piękna piosenka napisana przez Agnieszkę Osiecką , a zaśpiewana przez Marylę Rodowicz.
    W myśl słów tej piosenki postanowiliśmy zbudować nasz dom. Dom drewniany.
    Dom Lucyny i Zygmunta. Nasz skrawek ziemi na Ziemi.
    A dlaczego drewniany - piszę drewniany bo na początku nie wiedzieliśmy jak ma konkretnie wyglądać w jakiej technologi ma być zbudowany - kiedyś ...
Strona 14 z 14