dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kadargo

  1. Niech żyje bal.....

    CD....W niedalekiej przyszłości przewidziana jest przeprowadzka, jeszcze nie ma konkretnego terminu, ale trzeba tak robić aby było to jak najszybciej, a prac jeszcze sporo. Miedzy innymi trzeba wybrać tapety do pokoi na górze.
    Mamy fioła na punkcie tapet. Żadne gładzie i takie tam , tapety są THE BEST , nic się z nimi nie może równać. Ale bądź mądry i wybierz. Jak jest tyle wzorów i możliwości. Trochę trwało zanim zdecydowaliśmy się na konkretne wzory i zestawienia. ...
  2. Niech żyje bal.....

    CD.....Ja tu o maju , lecie się rozpisałem , a zapomniałem o jednym elemencie naszego domku, a mianowicie o podbitce....Wykonał ją niezawodny Pan Ryszard...a działo się to na przełomie lutego i marca 2008r....Podbitka została wykonana z drewna świerka skandynawskiego. Listwy zostały tak przymocowane, że nie widać ani wkrętów ani gwoździ....



    Od strony tarasu tak to wygląda.... ...
  3. Niech żyje bal.....

    CD....Maj cieplutko, za chwilę wakacje....trzeba się sprężać i przeprowadzać.
    Praktycznie prawie wszystko już jest , ale wiadomo zostało kilka rzeczy np: kuchnia , którą stolarz robi, robi i zrobić nie może. To może napiszę o przygodach ze stolarzem. Jak wiadomo sprzedaję okna , mam kontakt z klientami którzy są przed decyzją o zakupie min. schodów, drzwi wewnętrznych. Więc układ jest prosty, polecam stolarza który takie cuda wykonuje. Klient zamawia potrzebne mu ...
  4. Niech żyje bal.....

    Cytat Napisał MartaK32
    domek cudny, okna baaaaaaaardzo mi sie podobają :), zaczęłam cos tam pisać ale nie wiem jeszcze jak wklejać zdjęcia aby było je od razy widać jak tutaj
    zima piekna po raz kolejny dzień odkopywania się miodzio
    Okna Ci się podobają, cieszę się bardzo...nie tylko Tobie..niektórym do tego stopnia, że mają takie same tylko inny kolor....Hmmm...płytki w łazience też się niektórym podobają....

    Śnieg pada, śnieg pada , cieszą się dzieci.....tu płatek ...
  5. Niech żyje bal.....

    CD.....Łazienka skończona, tylko trzeba ją pomalować...aha i brak jest parapetu pod oknem, będzie założony w późniejszym terminie.Został wmontowany brodzik, pozostały do zamontowania drzwi do brodzika oraz kibelek , a i jeszcze podgrzewacz wody...ale to później...czyli prawie można mieszkać...Hahahaha...Jest już kwiecień...prace jakoś się ślimaczą, ale powoli postępują. W kwietniu Pan Ryszard zrobił podbitkę. Stolarz pod koniec kwietnia zabrał się za nasze drzwi wewnętrzne, ...
Strona 2 z 14