dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kadargo

  1. Niech żyje bal.....

    Cytat Napisał MartaK32
    Witam!
    Ja tu po raz pierwszy :)
    Również jestem/śmy posiadaczami domu z bali wybudowanego przez p. Trochanowskich :- marzenia się spełniły pozdrawiam!
    Witam na pokładzie....ach te marzenia....może jakiś dziennik byś założył i się podzielił doświadczeniami...jak nie masz weny na pisanie to możesz wstawić kilka fotek w naszym dzienniku...będzie nam bardzo miło....

    A jak tam zima ludziska...dzisiaj tak wiało, że przed domem mamy półmetrowe ...
  2. Niech żyje bal.....

    Cytat Napisał monia i marek
    A propos kuchni - pooglądaj kuchnię "pepi" - b.ładna :roll: :D :D
    W tym wątku są zdjęcia.
    No i wszystko się wydało...dziewczyny mają rację, opisuję to co już było, ale powolutku dojdziemy do spraw bieżących. A kuchnię "pepi" już wcześniej widziałem i do teraz nie mogę wyjść z podziwu , taka jest śliczna.
    U nas kuchnia jest bardziej prosta....wiejska.....jak na projekcie...

    Pozdrawiam

    Zygmunt
  3. Niech żyje bal.....

    CD....No tak, na ostatnim zdjęciu już troszkę widać podłogi w korytarzu. Tak to wszystko wyglądało pod koniec marca. Ale zanim Pan Jacek wziął się za bary z tą podłogą to musiałem ją zamówić. Zamówienie złożyłem w firmie www.kamstar.pl . Wybraliśmy płytki z cegły lubelskiej, beżowe, jasne, tak aby nie zlały się z czerwona cegłą kominów, http://www.kamstar.pl/lubelska.html
    Jak zamówienie dotarło do nas , to mój Tata nie chciał wierzyć, że takie toto byle co będzie podłogą. Jak Pan ...
  4. Niech żyje bal.....

    Cytat Napisał monia i marek
    możesz się czuć obserwowany :oops: :lol:
    super podłoga ze starej cegły, kuchnia zapowiada się super - klimaty wnętrz bliskie mi bardzo :D
    Właśnie coś tak czułem, jakieś świderki z tyłu głowy....teraz wiem dlaczego....
    Hahahaha....kuchnia się zapowiada.....Hmmmm....zobaczymy co z tego będzie...obserwacji ciąg dalszy mile widziany...Pozwolisz, że ja u Ciebie też troszkę pooglądam....szczególnie roślinki.....

    Pozdrawiam

    Zygmunt
  5. Niech żyje bal.....

    CD...Gres się układa, aż miło popatrzeć, troszkę płytek zabrakło więc dokupiłem, i dostarczyłem na miejsce przeznaczenia, a Pan Jacek od razu je przykleił na ścianki brodzika....



    Uff..już koniec , widok od strony drzwi.....



    Kącik na wannę.....a raczej balię...taki ...
Strona 3 z 14