dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kadargo

  1. Niech żyje bal.....

    CD....jako, że zima i ogólnie słońca jakoś mało to wklejam, dla popatrzenia kilka zdjęć aby natchnąć co niektórych i może komuś się coś spodoba....Wiem ,że już pewnie macie pooglądane, ale od przybytku głowa nie boli....



    Uhuha,Uhuha, nasza zima zła....



    ...
  2. Niech żyje bal.....

    CD....Jeszcze małe conieco odnośnie kuchni , zapomniałem o kranach, tutaj nie było zastanawiania od początku miały być takie....



    Podpatrzone w jakimś folderze...idealne.....

    Co do samej kuchni, czyli mebli, to założenie było takie, że nie będzie szafek wiszących , za to będzie półka wisząca wykonana z półbala, blat i drzwiczki będą drewniane, no i ...
  3. Niech żyje bal.....

    CD....Przerwa świąteczna w toku, oczywiście rozmowy, aż do znudzenia o domu...Przecież trzeba jakoś domek urządzić..Co do mebli to nie było problemu...Łóżko do sypialni mamy drewniane - bukowe zrobione przez stolarza, półki na książki też bukowe - mamy, łóżko dla Miłego i regał na zabawki i takie tam też mamy - oczywiście drewniane - bukowe , odziedziczy po Tusi, do salonu kanapę i dwa fotele mamy , stół do kuchni jest, pozostają meble do pokoju Marty, meble do kuchni....i ...
  4. Niech żyje bal.....

    Cytat Napisał AgaJeżyk
    Praca domowa odrobiona - koszt pieco-wynalazka znalazłam - melduję grzecznie :wink:

    Z innej beczki - prośba ogromna. Podglądam sufit ...tak od dołu...w salonach i co idzę ? Dechy nie sztorcowane ! A mnie się po nocach koszmar cienkich listewek boazeryjnych na suficie śni a tu taka alternatywa !

    Prośba więc ... o jeszcze kilka fotek - tak dla szczególniejszego rozeznania jak sobie z tym poradziliście bo to może być dla mnie idealne rozwiązanie !
    ...
  5. Niech żyje bal.....

    CD....Nasze żródło ciepła już jest....ale w domu dalej zimno, a przyczyna jest bardzo prosta, a mianowicie poddasze jest nieocieplone...ale nie za długo ponieważ ekipa od poniedziałku 19.11.2007r. przychodzi układać wełnę którą zapobiegawczo kupiłem już w maju , przykręcać regipsy , oraz zrobi ścianki działowe....
    Zapomniałem o jednej bardzo ważnej rzeczy, o instalacjach. Prądową robił mój Tata, elektryk z zawodu, to się podjął i zrobił...Instalacja na dole ...
Strona 5 z 14