dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

daggulka

  1. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Nasze górale jak nakręceni ... patrze i normalnie z podziwu wyjść nie mogę :o .
    O 7 rano zaczynają i robią do 19.30 :o , robią se 2 przerwy po pół godziny na jedzenie.
    Zaczęli w środę - na dziś została im ściana frontowa , cokół i duperelki w postaci murku, słupów, obróbki okien :D .
    Z nadmiaru pracy majster tutejszych halangrów ponajmował - młode chopaki . Mój Tomek wczoraj podsłuchał jak gadali miedzy sobą, ze na wielu budowach robili, ale takiego ...
  2. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    No, i wszystko w normie ...zaś ruch kole domku, zupełnie jak za czasów budowy :wink: .... ja to chyba nienormalna jakaś jestem, ale brakowało mi tego zamętu :lol: .

    Chopaki wpadli dziś z rana o 7 (dobrze, że zdążyłam się zrobić na człowieka bo w przeciwnym razie ciężko by im było na trzeźwo robote wykonywać z obrazkiem Dagi o poranku przed oczami :lol: )... jak to kiedyś gdzieś zasłyszałam, a pasuje jak ulał - z rana wyglądam czarownicująco :D .
    ...
  3. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    TADAAAAAM.... jutro wchodzą chopaki robić nam tynki :D .

    Tynki zewnętrzne będą cementowo-wapienne ... obiecali że postarają się wyrobić do końca tygodnia cobym se na święta zążyła posprzątać i okna pomyć :D . Mają pouzupełniać styropianem ubytki nad oknami (ptaki wydziobały :evil: ) i pod balkonami , w ogóle dostali dziś ode mnie szczegółowe instrukcje (bede w robocie , nie bede mogła sie gapić :roll: ).

    Majster mnie załamał , bo kuźwa ...
  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Siedze se .... patrzę na te psie kudły i myśle - jasssna cholera , trzaby obciąć psa bo mnie szlag z tym futrem trafi ... jak czarownica: 3 razy dziennie na miotle :roll: .
    Zaciągnęłam delikwenta do kotłowni , wzięłam nożyczki i .....

    Fiduś z włochami


    Fiduś bez włochów

    obraził się i do mnie ...
  5. Zo?ka - domek Daggulki i Tomaszka

    Oto śpiące zołzisko


    a tą stronę swojej egzystencji

    pokazała dziś :roll: ..... na moich oczach (patrzyłam przez okno) upolowała biedną piszczącą myszkę :o ... z szoku wyjść nie mogę :o - obiecałam sobie, że już jej buzi nie dam :-?
    niby wiem, że to kot, że drapieżnik, że poluje .... ale dotąd ...
Strona 11 z 64