dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

daggulka

  1. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Noooo, nareszcie coś się ruszyło :D

    Spotkałam się z naszym majstrem od tynków( w zasadzie przypadkiem na siebie wpadliśmy :lol: ).... i tadaaaaaam.....zaczynają w poniedziałek :D - i to jest bardzo dobra wiadomość, materiał już zamówiłam
    i jeszcze lepsza wiadomość... słupki klinkierowe też nam postawi ... i to za 400zeta, tylko musimy se zrobić fundament (aktualnie mamy zamiar zrobić do końca tego tygodnia :D)....tak, że same dobre wieści :D :D :D
  2. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Dziś troszkę zdjątek:

    zasobnik GALMET ... 300 litrów...każdy się zastanawia po co nam taki wielki :wink: :D


    tyle nam pozostało dupereli po budwie...i co z tym teraz zrobić :roll:


    deski wniesione już na górę... posłużą na podłogę stryszku :D
    ...
  3. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Kilka zdjątek

    zbiornik wyrównawczy na stryszku


    stryszek ( w zasadzie to połowa stryszku :lol: )....zdjątko niewyraźne bo tam ciemno :wink: .... nie jwst extra wielki, ale można się wyprostować .... na graty w sam raz :wink: :D


    podjazd - kamień rozgarnięty przy pomocy koparki która przyjechała do ...
  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Hm...co by tu napisać :roll:
    Na budowie przestój....

    Ze skończeniem ogrodzenia czekamy na powrót mojego taty (wraca w niedzielę),
    trzaby się brać za słupki klinkierowe (rozważaliśmy zlecenie fachowcom, ale czasu nie mają teraz... no i kwota za wymurowanie też niemała :roll: ), więc stwierdziliśmy że spróbujemy sami....nie wiem jak to wyjdzie :roll: :wink: ...ale jamles wjechał mi na ambicję :wink: więc musi być dobrze :D

    Czekamy ...
  5. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    No i miałam wczoraj bramę malować.....ale tak straszliwie wiało, że małżonek w obawie o moje zdrowie (lub raczej w obawie o ziarenka piasku przyklejone przez wiatr do świeżo pomalowanej bramy :wink: :lol: ) stwierdził, żebym sobie dała spokój :roll: .... no i dałam sobie spokój :D .

    W przyszłym tygodniu trzeba wymurować 4 słupki z klinkieru pod bramę i furtkę.... fundament zrobimy sami ....hm....i rozważamy czy słupki też samemu stawiać (to byoby pierwszy ...
Strona 41 z 64