dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

daggulka

  1. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Wczoraj chłopaki skończyli szałunki i zalali strop+ wieniec nad garażem+ schody wewnętrzne....zdjątka:






    dziś brat męża siedział na budowie i polewał cały dzień strop :lol: ....a my ...
  2. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Chopoki wczoraj szalowali strop


    Podjęliśmy decyzję odnoście schodów .... będą jednak zabiegowe -wstępnie myślałam o takich ze zspocznikiem bo są wygodniejsze , ale okazało się że przy zrobieniu schodów ze spocznikiem musielibyśmy oddać na poddaszu metr holu na rzecz schodów ..... bo by się nie zmieściły, możnaby również zacząć na dole wcześniej...ale nie można bo tam są drzwi przy ...
  3. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Taaaak...dziś jestem bardzo zadowolona.... udało mi się kupić dach o jakim marzyłam :D .....a było to tak:
    znalazłam na allegro ciekawą ofertę...zadzwoniłam...okazało się że to rzut beretem i że jeśli pojadę tam dziś to kupię materiał po cenie niższej ....pojechałam, kupiłam....gont pałacowy w kolorze brązowym po 24zł za m2 .... normalnie cena była 28-30zł :roll: ...taki jaki mi się podobał...czyli brązowy cieniowany w roztrzepane kwadraciki :D

    ...
  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    jak powiedzieli...tak zrobili :lol: ....wiecha :D






    to zdjątko z dzisiejszego wieczoru
  5. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Nooo, allle dziś chłopaki popchnęli murów :wink: ...już coś widać :D ...i to wszystko przez jeden dzień :o ...zarzekają się, że na sobotę będzie wiecha :lol: .... pożyjemy-zobaczymy :D .
    A to zdjątko zrobione dziś wieczorkiem

Strona 51 z 64