dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

daggulka

  1. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Potem przyszedł czas na decyzję w sprawie projektu. Decyzja ostateczna mogła być tylko jedna-nasza Zośka :D .

    W tym mniej wiecej czasie zaczęłam pisać conieco na forum i poznałam tu....mojego sąsiada. Bardzo się ucieszyłam bo już znałam dwóch (sąsiada z boku udało mi sie poznać przy okazji pobytu na włościach :D ).
    Poznany na forum sąsiad okazał sie być życzliwym człowiekiem :D , i polecił nam architekta który jemu wykonywał projekt i w ogóle ...
  2. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Teraz już wszystko potoczyło się błyskawicznie. Ogłosiliśmy sprzedaż mieszkania, pod koniec lipca tego roku zdecydowała sie na kupno taka fajna rodzina z dziećmi (potem sie okazało że ten pan pracuje z moim tatą :D ).
    Zaplanowaliśmy sobie to tak: wyprowadzka zbiegnie sie z naszym urlopem żeby dzieciom nie było tak smutno (i mnie oczywiscie też). Tak więc wywieźliśmy rzeczy do tymczasowego lokum, te najpotrzebniejsze zawieźliśmy do moich rodziców gdzie mieliśmy od tego ...
  3. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Tak więc po przemyśleniu przeważnie "za" ("przeciw" jeszcze do siebie nie dopuszczalismy na tym etapie :D ), czyli dom, bo:
    -bedzie ogródek,
    -dzieciaki będa miały miejsce na piaskownicę, jakąś huśtawkę,
    -nie trzeba będzie płacić spółdzielni 500zł samego czynszu miesięcznie,
    -będziemy mieć kawałek czegoś swojego co można zostawic dla potomności :D ,
    -będzie mozna razno wyjśc w gaciach na taras i sie poprzeciagać ...
  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    No dobrze, to teraz kolej na nas. W związku z tym, że to ja bawię się w udzielanie się na forum a nie mój małż-wiec to ja będę najprawdopodobniej ten dziennik prowadzić :wink: .

    Na początek - jesteśmy całkiem normalną (tak mi sie zdaje :wink: ) rodzinką składającą się z mamusi czyli mnie, tatusia czyli Tomaszka, starszej córki 13-latniej Kamilki , młodszej córki prawie 6-letniej Kasi , oraz zwierzyńca w postaci pieska Fidusia , 240L akwarium z naszymi ukochanymi ...
Strona 64 z 64