dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

oorbus

  1. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    :D No i mieszkamy - od 11go pazdziernika

    Ale po kolei. Od ostatniego wpisu wydarzylo sie mnostwo rzeczy. Wiadomo. Na dzien dzisiejszy mamy skonczoną górę (3 pokoje w tym jeden przystosowany na kuchnię) i super łazienka. Prawie wszystko poszło po naszej myśli prócz .... kasy. Skończyła sie okolo sierpnia i teraz lecimy na bieżących pieniądzach. Ale już mamy ciepełko, termokominek działa, cudowny inteligentny Buderus też. Jest tylko jeden mały minus : narazie mieszka ...
  2. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    Tym razem oorbusiowa żona wziela sie za uzupelnianie dziennika. Widze ze maz nie bardzo obowiazkowy jest ale on taki zawsze :lol:

    Od ostatniego posta wiele sie zmienilo :) bardzo sie oboje cieszymy bo postepy sa wielkie

    Nowa ekipa murarzy pracuje w tempie pszczelim czyli wszystko na czas i wedlug planu. Cena nawet nie jest wygorowana bo biora tylko 5PLN za roboczogodzine. Mamy mozliwosc dopilnowania ich na miejscu bo oboje akurat mamy wakacje do konca sierpnia. ...
  3. oorbusiowy dziennik zmaga? z materi? budowlan?

    Dawno już nie pisałem do dziennika.
    Spowodowane to było pewnym zastojem ( niestety) na budowie.
    A stało się to dlatego, że murarze, którzy się ze mną umówili na wykonanie przeróbek na parterze ( otwory okienne, wyburzenie części ścianki nośnej) po prostu nie pojawili się przez 10 dni!!!
    Jest to tym bardziej zaskakujące, że zaakceptowali warunki finansowe, a czas jaki na to mieli sami określili ( 2 tyg.) . tak długi okres miał być spowodowany trudnościami ...
  4. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    Witam ,
    Dawno nie pisałem, więc nadrabiam.
    Wróciłem z Rygi we wtorek ok. 17.00. po 14 godzinach jazdy, pierwsze oczywiście kroki na budowę. Dach wygląda faktycznie nieźle. Są małe niedociągnięcia, ale wszystko jest w raporcie zdania, i ma być poprawione. Problem jest z murarzami, którzy się poobrażali na siebie ( dwóch szwagrówJ) i robota zwolniła lekko. Następny etap, to zmiany okien na parterze, oraz wyburzenie części ścianki. potem czas na ścianki działowe ...
  5. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    mam zdjęcia!!!
    ale nie mogę ich wkleić tu:sad:

    nieźle to wygląda.
    dalej opiszę jak wrócę (około środy)

    nara
Strona 1 z 2