dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jewrioszka

  1. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    Cieszy nas bardzo że byliśmy wam tak bardzo pomocni. Mamy też nadzieję że nie powielicie naszych niedociągnięć i błędów.
    Tak swoja drogą to ciekawe ile juz orzechów powstaje w Polsce, z tego co wiemy to my byliśmy drudzy lub trzeci. 8)
    Napiszcie czy projektanci polikwidowali juz te koszmatne podciągi przez środek salonu oraz monolit w okolicach komina.

    P.S.

    Prosimy też abyście ewentualne kolejne wpisy zamieszczali w naszych komentarzach ...
  2. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    Ech, własciwie to niema o czym pisać.
    Tyle tylko że mamy juz w drodze wodę. Wykończeniówka po pracy nie idzie tak szybko jakbyśmy chcieli.

    No...to dałem znak że żyjemy i biorę sie za wykończenówkę albo ona mnie albo ja ją. :-?

    P.S.

    No i już tu mieszamy i nawet mamy net. 8)
  3. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    Byłbym zapomniał
    Z początkiem długiego weekendu rozpoczęliśmy zabudowę poddasza od sypialni Madzi, co nam całkiem nieźle wyszło i nie wydaje sie byc trudne. Niestety ilość gości :P skutecznie uniemożliwiła nam wykonanie tych prac w całości, za to pozwoliła nam naprawdę odpocząć. Jedyne co udało mi się zrobić to doprowadzić zasilanie do pompy i ogrodu.

    Nadal jednak nie jestem pewien którą metode budowy ścianek dzialowych wybrać.
    1. Profile ...
  4. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    Czekamy tez na kredyt, poniewaz poprzedniego zabrakło. Jak tylko go dostaniemy to ostro ruszamy z wykończeniówką.
  5. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    I jak zwykle czas, czas, czas starostwo w Piasecznie we wszystkich sąsiednich powiatach słynie ze swojej biurokracji. :evil: okres oczekiwania na mapki do celow projektowych może osiągnąc nawet 3 m-ce. :o . W kazdym bądź razie geodeta zamówiony na sobotę, będzie aktualizował mapy, potem aktualne mapy ze starostwa :evil: .
    Kolejny krok to projekt i wykonanie 128 m gazociagu oraz przyłącza.
    Mamy nadzieje że zdążymy do zimy.
Strona 1 z 26