dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mamamatinka

  1. Natalkowy pamiętnik :)

    Kurcze, kurcze, sama nie wiem.....
    Chwilowo, zarzucam historię, bo w sumie juz nie tak wiele jej zostało, na rzecz teraźniejszości. No więc teraz dylematy - kupować materiał już teraz czy czekać?? Czy kupować przyczepke kempingową na plac budowy.... No ale po kolei (pisząc to liczę na porady!!!).
    Przyczepka: ze względu na zawód (tłumacz egzotycznego holenderskiego jezyka) mam kontakt z róznymi panami sprowadzającymi auta z Holandii. No i którys znich niezbyt drogo ...
  2. Natalkowy pami?tnik :)

    PROJEKT: właściwie projektami zaczęłam interesować się w momencie jak rozpoczęliśmy szukanie działki. Nie żebym szukała działki pod jakiś projekt - nie, ale po prostu oglądałam, zastanawiałam się i powoli powoli (razem z mężem) określaliśmy nasze potrzeby (no tak trochę też możliwości braliśmy pod uwagę). Włąściwie to można powiedzieć, że jesteśmy dość konkretni i zdecydowani - w sumie wiedzieliśmy czego chcemy, choć to nie oznacza, że wybór był łatwy. No ...
  3. Natalkowy pamiętnik :)

    DZIAŁKA: hmm, ciężko jakoś zebrać całą tę historię do dnia dzisiejszego, choć przecież nie jest historia taka długa. No, ale tak wiele się dzieje - mały krasnal rośnie, pracy dużo no i plany budowlane, życie pełne tego wszystkiego i szczegóły tego życia szybko się zacierają - no i chyba po to ten dziennik.
    Właściwie jeśli chodzi o lokalizację działki to nie mieliśmy problemów z decyzją, jakiś czas temu usłyszliśmy całkiem nieznaną nam nazwę Imielin (woj. ...
  4. Natalkowy pamiętnik :)

    Ojej, ojej!!! Od dawna marzyłam o tej chwili - zakładam dziennik!! Dziennik pewnie dla wytrwałych (bo gadatliwy ze mnie typ), o ile sama będę wytrwała w pisaniu go.
    Z góry mówię - jestem jeszcze forumowym laikiem - nie umiem wstawiać zdjęć itp. ale z podziwem i do późnych godzin nocnych zaczytywałam się w dziennikach innych forumowiczów, dlatego chciałabym mieć i swój - tzn nasz - a my to: ja (Ewa), mąż (Jarek), syn Mateusz (miesięcy 20) i kot Frodo (który aczej w ...
Strona 50 z 50