dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

niezły

  1. Więcej zdjęć do dziennika

    Co do spotkania to jeszcze nie wiem zawsze byłem ale teraz każdą wolną chwilę poświęcam rodzinie (mam 8 miesięczna córkę) jeśli będę musiał wybierać to oczywiście wybiorę rodzinę ale mamy jeszcze trochę czasu i pogoda może będzie typowo letnia Co do porad zawsze można zrobić to przez internet a tak w ogóle to mam zamiar bardziej ożywić swoją stronę i może nawet zrobię kilka bezpośrednich fotoreportaży prosto z placu budowy na konkretne tematy ale to najbliższa ...
  2. Więcej zdjęć do dziennika

    Dziennika nie będę zakładał bo już gdzieś tam jest może z czasem wkleję kilka zdjęć z wykończeniówki ale do rzeczy ostatnio mam coraz więcej czasu i staram się zaglądać na Forum czasami tez przeglądam dzienniki i niestety musze zwrócić jedną uwagę RÓBCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ nie po to aby się pochwalić ale po to żeby w porę można było wyłapać i naprawić jakieś błędy np.: oglądam zdjęcia w czyimś dzienniku i widzę zdjęcia z instalacji wod-kan i jedno zdjęcie ...
  3. Z pamiętnika hydraulika

    Przeprowadzka udana

    Choć mieszkamy już w swoim wymarzonym domu a dziennik od pewnego dość długiego czasu nie był uzupełniany to doprowadzę go do końca choć w czasie przeszłym

    Zdjęcia tez będą
  4. Z pamiętnika hydraulika

    Ma m nadzieje że nie jest to mój ostatni post na tym Forum ............... WŁAŚNIE SIĘ PRZEPROWADZAM !! :lol: :lol:
  5. Z pamiętnika hydraulika

    20.09.2004

    Właśnie rozliczyłem się z tynkarzami 750m kw kosztowało mnie 15 kilo z materiałem liczyłem na więcej przy tak tragicznym stanie ścian top sukces gipsu poszło 8.5 t
    Zgodnie z obietnicą wyślę list pochwalny do Jareko
Strona 2 z 6