dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

niezły

  1. Z pamiętnika hydraulika

    19 09 2004

    W sobotę chciałem zrobić grila swoim tynkarzom a oni mówią ze nie piją No wiecie co człowiek nigdy nie może być pewny kogo zatrudnia :lol:
  2. Z pamiętnika hydraulika

    Elektryk w ciągu trzech dni uwinął się z robotą i to chyba jedna z mniejszych sum jaką musze zapłacić jednorazowo za usługę 2 200 zł za inst. elektryczną (tynkarze orzekli że elektryka zrobiona bardzo przyzwoicie)
    Hydraulik praaawie wyrobił się w czasie :lol:
    Dzisiaj przyjechali tynkarze aż miło patrzeć jak biorą się do roboty Jest ich pięciu a każdy zna swoje miejsce Widać że znają się na swojej pracy (innych bym nie brał) trzeba będzie wysłać ich namiary do Jareko
  3. Z pamiętnika hydraulika

    5 09 2004

    Budowa jak każda nie trzyma terminów na 13 09 2004 mam umówionych tynkarzy KAZALI MI ZAMÓWIC 8 T gipsu :o Elektryk przychodzi we wtorek a tu jeszcze hydraulik nie zakończył swoich prac
  4. Z pamiętnika hydraulika

    4 08 2004

    Czas odkurzyć dziennik
    Od dwóch tygodni mam na budowie znajomego murarza , muruje mi jeszcze jeden komin i dostawił jedna ściankę, hydraulik jak to z nimi nie dotrzymuje terminu :lol: Muszę przyznać że fachowiec co to sam przywozi materiał to prawdziwa wygoda dla murarza cegły i cement przywożę sam :evil:
  5. Z pamiętnika hydraulika

    30.06.2004

    A oczy jego piwne
    Właśnie fachowiec od okien zakończył montaż .Z niecierpliwością czekałem aż pianka zaschnie by móc oderwać folię i zobaczyć okna w całej okazałości Teraz kilka dni przerwy i od poniedziałku wchodzi murarz elektryk i hydraulik
Strona 3 z 6