dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tosinek

  1. Wolność Tośku w swoim domku

  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Nie wiem dlaczego te kody z empicu nie działają, co gorsza Wumil też nie. Pochwalę się własną zasłonką kuchenna, szytą w ręku [img=http://www.empikfoto.pl/albumy42/434602/975424/previews/31378871_zdj]
    Zaraz wyrównam stężenie kofeiny we krwi i zaczynam WIELKĄ Walkę o WOdę. Proszę o dobre słowo.
  3. Wolność Tośku w swoim domku

    POchwalę się na sucho, mimo wszystko:) Wody nadal nie ma. Nie problem w myciu garów problem jest w toalecie. Wumil stwierdził, że przerobi instalcję na wodę deszczową do spłukiwania kibeka. Może właśnie o to chodzi w tym całym doświadczeniu???? Za kilka godzin przychodzą nasi przyjaciele na fondue i jak ja zmyję michę po serze?? Nie wiem ale się dowiem. Te święta były tak cudne przez kominek i mimo wszystko przez zwolnienie obrotów. A chwalić się będę aniołem zrobionym ...
  4. Wolność Tośku w swoim domku

    To ja powiem tylko to, że wesołych świąt dla wszystkich i powiem wam, że nasza studia wyschła, nie ma ani kropli i potrzebuję kogoś kto mi wywierci nową, i najchętniej przyjmie płatność w ratach. Jestem załamana. chce mi się wyć ale mam paraqpety
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Muszę to napisać właśnie teraz, przede wszystkim z myślą o wnukach i czytelnikach.Wieicie kim jest Wumil??? To wam powiem!

    Włąśnie wróciliśmy z reperacji hydroforu, jest -22 i hydrofor nadal działa, ma światełko i zamontowane dodatkowe gniazdko do grzania się. Wumil jest boski. Znowu się zakochałam. Lecę się myć, wreszcie nie muszę tego robić w śniegu
Strona 3 z 66