dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tosinek

  1. Wolność Tośku w swoim domku

    To ja się zamelduję, że żyję i jak uporam się z porządkami to moze odważę się na zdjęcia. Jak na razie, w ramach zrównania szans pomiędzy Nimi a Nami postanowałam obudować kominek. Jak się nie załamię to pokarzę. W domku się zmienia, wreszcie mam docelowe meble w łazience na dole a góra się robi więc mam nadzieję,że się wreszcie tam wyniesiemy. Nauczyłam się lakierować drewno !!! A ogród wygląda bajecznie biało w końcu, jak wszyscy do nas przyjadą to mówią przystanek Alaska.
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Ale jajo, czy, wiecie że mój dom ma nazwę..................... i to przepyszną!!! :P :P
    Jak bumcyk cyk Bordeaux dla niedowiarków http://www.wybieramydom.pl/projekty_...48-lmp133.html
  3. Wolność Tośku w swoim domku

    Sentymenty mnie nachodzą: zaczełam sobie czytać dzisiaj jak to z budową było i uswiadomamiam sobie ile zrobiliśmy i ile jeszcze walki przed nami. Wumil robi właśnie kolejną rozdzielnicę. Naprawdę chłopa podziwiam, gdyny jeszcze do pracy nie chodził to pewnie byśmy uwinelibyśmy za 2 lata a tak... śmieję się musi jak najszybciej. Szykuje się do budowy kominka, zobaczymy jak to będzie. A na razie pochwalę się znów roślinnością:
    ...
  4. Wolność Tośku w swoim domku

    debiutantka wygląda tak, ja nadal jestem przerażona a o mamie nie mam na razie wieści
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Cytat Napisał Monika.Sz-a
    ciesze sie ze sytuacja juz sie stabilizuje!!!

    mocno trzymam kciuki za zdrowie Twojej Mamy- w razie czego daj znac!!

    ja roznie pracuje, ale jesli tylko bede mogla podjechac w godz pracy Saskiej- to z ogromna przyjemnoscia to zrobie!

    pozdrawiam goraco

    Monika
    dziękuję bardzo, będę informaować na bierząco
Strona 4 z 66