dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pado

  1. Dziennik Budowy - "Domek na skraju miasta"

    Pora na kolejny wpis : Beton B20 jest już wylany na strop i schody.
    Wyszło razem wszystkiego 10 m3. Z moich wstępnych obliczeń wyszło mi 9 m3 tak wiec pomyliłem się o 240 zł + VAT. Ale troszkę betonu zostało jeszcze na wlanie do tarasu wejściowego więc jak liczę pomyliłem się o 0,5 m3.

    Wreszcie jest strop i schody i możemy spojrzeć na okolicę z wysokości 1 piętra.
    Jest super . Teraz tylko szczytówki i dach . Ale to już zależy od pogody ... ...
  2. Dziennik Budowy - "Domek na skraju miasta"

    Minęło kolejne kilka dni więc czas na wklejenie kolejnych zdjęć z budowy.
    U wielu z Was budowa dobiegła końca , my niestety w dalszym ciągu się z nią zmagamy. Jest coraz zimniej ale każdy dzień na budowie przynosi zmianę .

    A teraz pora na zdjęcia :
    1 Wejście do domku (słupy już z zalanymi szalunkami)



    2.Widok z wejścia na szalowanie schodów

    ...
  3. Dziennik Budowy - "Domek na skraju miasta"

    Czas płynie , a domu jest troszkę więcej , pogoda temu sprzyja więc pora na wklejenie następnych zdjęć postępów na budowie :

    1.

    2.

    3.

    4.

    5. ...
  4. Dziennik Budowy - "Domek na skraju miasta"

    Teraz przyszła pora na wklejenie kilku nowych zdjęć. Prace postępują powoli , ale nabrały już trochę większego tempa.

    1.


    2.


    3.


    4.


    Jak widać od ...
  5. Dziennik Budowy - "Domek na skraju miasta"

    Ścianki pną się do góry , mam nadzieję ,że w tym , a najdalej w przyszłym tygodniu wszystkie ścianki będą postawione. Bardzo nas to cieszy , ale jeszcze tyle przed nami , aż strach pomyśleć. Myślę ,że w ciągu najbliższych 2 tygodni ruszymy ze stropem.
    Dzisiaj zastanawiałem się nad drzwiami do kotłowni. W projekcie są 70-ki , i zastanawiam się póki czas czy nie powiększyć ich o 10 cm . Tylko tyle , ale aż tyle bo miejsca na większe nie ma za wiele.
    A w Waszych ...
Strona 1 z 9