dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AnetkaS

  1. OLIWKA_domek na Chmielnej

    No to mieszkamy !
    Jak planowaliśmy, przeprowadziliśmy się 20 czerwca.
    Nie planowaliśmy tylko takich warunków :roll: Nie było podłóg (goły beton - w komentarzach opisałam historię z Classenem), bez łazienki dolnej, bez umywalki w górnej, z cieknącą kabiną prysznicową, bez wanny, bez bidetu, z przeciekającym kominem i nieszczelnym szambem. Nie było też drzwi i schodów. Garaż w ogóle był nie tknięty. No i nie było internetu.
    Była za to wielka garderoba (jestem z niej naprawdę ...
  2. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Padam z nóg ....
    wklęję szybciutko parę zdjęć, żeby ne było, że nic się nie dzieje i zmykam spać :)

    garderoba



    nasza sypalnia (w ostatniej chwili wybrany kolor "biała czekolada" duluksa - bardzo mi się podoba :))



    łazienka górna - jeszcze nie skończona, ale chyba najgorsze ...
  3. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Właśnie odebrałam parapety. Nie wiem, czy ładnie wyglądają, bo są szczelnie owinięte folią bąbelkową. Zaraz zawieziemy je na budowę i jutro chłopaki będą je zakładać na poddaszu.
  4. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Dzisiaj kupiłam kafle na podłogi w jadalni, kuchni, część salonu, holu i wiatrołapie.
    Kafle Caliza - Baldocer kolor Marfil i Noce (43,6x43,6).

    W jadalni wymyśliłam taki układ





    Tam gdzie podłoga kończy się jasnymi kaflami jest dalsza część podłogi od części kominkowej i wypoczynkowej. Będą kafle ...
  5. OLIWKA_domek na Chmielnej

    W górnej łazience a dokładnie w pralni pojawiły się pierwsze kafle. Ładnie wyglądają juz teraz, a bedzie jeszcze ładniej z fugą i podłogą. Mam nadzieję, bo ten układ to moja radosna twórczość :)



Strona 2 z 21