dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Rozważania nad betoniarką

Zdrowy organizm żyje i działa, tylko chory zastanawia się nad sobą
Doktor Berna, Archeo

  1. Reaktywacja i koniec bloga

    Po pierwsze pora na małą reaktywację. Po prawie 1,5 r. pora się zmobilizować i dokończyć budowę.

    Po drugie - nie mam już czasu na duplikowanie wpisów, czy zarządzanie wątkami głównymi i komentarzowymi. W związku z tym dalsze wieści dotyczące budowy będą się pojawiać już tylko w wątku komentarzowym, który dostępny jest tutaj:

    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...ką-komentarze<<

    Wszystkim ...
  2. Postęp prac i naprawdę dziwaczna kuchnia

    Trochę czasu budowlanego zmarnowałem. Musiałem zając się własną firmą i na budowę nie starczyło czasu i ochoty. Teraz jest misja reaktywacja, co więcej zaczęło mi się spieszyć, bo terminy realizacji kredytu poganiają. Krótka lista zadań do zrobienia wygląda tak:

    - kupić płytki do kotłowni i na balkon
    - kupić płytki na parter
    - Zamontować wyrzutnię spalinowo-powietrzną i kominki wentylacyjne.
    - zamontować piec i uruchomić ogrzewanie.
    - korzystając z czasu na ...
  3. Górna łazienka - wizualizacje

    Trwają też prace na froncie łazienkowym. Powstały więc kolejne wersje łazienek. Na coś będę się musiał zdecydować, bo zaraz trzeba będzie zamawiać płytki. Coraz bardziej podobają mi się tematy około industrialne i troszkę w tę stronę zaczęły wnętrza skręcać. Wizualizacja najostatniejszej wersji górnej łazienki wygląda tak:



    ...
  4. Elewacja drewniana - ciąg dalszy

    Prace nad elewacją pomału dobiegają końca. Zostało jeszcze wykończenie przy tarasie i korekty wykończenia bramy. Obecny stan zaawansowania wygląda mniej więcej tak:





  5. Początki elewacji drewnianej

    Robi się pomału elewacja. Co nieco już widać. Deska to świerk skandynawski, malowany w następujący sposób: dwie warstwy lakierobejcy w kolorze orzecha, jedna warstwa transparentnej. Warstwa transparentna w założeniu ma podlegać zużyciu i kolejne malowania mają być robione transparentną. Chodzi mi o to, żeby po kilku odnowieniach drewno nie wyglądało za ciemno.

Strona 1 z 9