dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anusik

  1. Nasza przygoda z Oliwk?

    Troszkę mi wstyd, że zapomniałam o forum... :oops: owszem... zaglądałam czasami, ale jakoś nigdy nie miałam czasu, by usiąść i coś napisać...
    Dziś może wrzucę kilka zdjęć... a o reszcie, która sie wydarzyła napiszę później...


    1. Widok salonu od strony wiatrołapu (którego zresztą nie mamy :wink: )




    2. Widok od frontu... zdjęcie jeszcze letnie...dziś już troszkę sie ...
  2. Nasza przygoda z Oliwką

    Dzisiaj przestaniemy być odcięci od świata :), chociaż aż tak brutalnie tego bym nie nazwał, Pan nam zakłada instalację antenową. jedno mogę stwierdzić DA SIĘ ŻYĆ BEZ TELEWIZJI, troszke brakowało meczy, zwłaszcza Ani, mi może troszke Kubicy, ale ile mieliśmy czasu dla siebie i naszego domku :),
    Może mieszkanie 2 miesiace bez telewizora czegoś nas nauczyło ??
  3. Nasza przygoda z Oliwką

    Jejku... głupio, że tak zaniedbałam ten dziennik...ale co robi własny dom... Mam nadzieje, że dzis ten post dokończę, bo wczoraj zasnęłam... :-? Czasami to aż sama sobie zazdroszczę... :wink: No ...to wrzucam zdjęcia...

    1. Najświeższa sprawa - odkurzacz centralny - ja jestem baaaardzo zadowolona...(jak na razie...) Ciągnie mocno - a tego się najbardziej bałam, że moc będzie zbyt mała... Szczerze powiedziawszy bardzo się bałam tego "ustrojstwa" - ...
  4. Nasza przygoda z Oliwką

    Zdjęcia to ja jednak zostawię Ani :), ale troszkę przybyło !!! Mianowicie są zamontowane fronty od kuchni !!!! radość wielka. Stolarz zrobił szafkę pod umywalkę w dolnej łazience i zamontowałem umywalkę. W poniedziałek przyszedł zamówiony odkurzacz, wczoraj go podłączyłem i...... działa !!!! czy warto wydawać tyle pieniędzy na odkurzacz..... moim zdaniem nie ale jak będzie opisywała Ania to napewno napisze coś innego :) A i juz zostały "tylko 4 lampy do zamontowania ...
  5. Nasza przygoda z Oliwką

    O rany ale dziennik zaniedbany !!!!! Jako że Ania rozpoczyna niedługo wakacje to te kilka dni przy takich zaległościach to pikuś :D .
    Przez ten czas to niewiele się zmieniło, a może wiele ???, przybyły poręcze na schodach, listwy przypodłogowe, jakieś 2 tygodnie temu przyjechały fronty kuchenne, niestety jeszcze nie zamontowane, ale wczoraj po 3 tygodniach pojawił się nasz majster od "wszystkiego" więc może będziemy mieli co pokazać. Pojawiła się konstrukcja ...
Strona 1 z 23