dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

speek

  1. I ci?gle pod gór?-dziennik

    och,trudna jest ta wykonczeniowka.Jestem po prezentacji urzadzen Hoover i karccher i co mam wybrac?.Obydwa sprawdzily sie znakomicie.Optuje za Hooverem bo to odkurzy i zostawi pwierzchne plytek czyta i blyszczaca.Choc maszyneria jest dosc ciezka to wszystko oddam za mozliwosc nie uzywania mopa i wyciskania brunej nakladki ,czesto w zimnej wodzie.

    Jeszcze nie zdecydowalam sie jaki sprzet mam wybrac ale wiem ,ze idziemy do przodu i urzadzenia typu mop to przeszlosc.Wydatek rzedu ok.1400 ...
  2. I ci?gle pod gór?-dziennik

    Czytajac wpisy na foru muratora gres ,ktory i ja wybralam, nie dawal mi spokoju.Tyle opinii i watpliwosci forumowiczow powodowalo metlik do czasu dotarcia do zrodla.
    Czasem tak sie zastanawiam skad te pytania skoro wystarczy wybrac numer i porozmawiac aby sie przekonac o slusznosci wyboru. :wink:
    Dociekliwosc- bo to moje pieniadze!!!! i obawa co za bubel za dosc duza kase usiluja mnie sprzedac.I fantazji dosc ale estetyka i wizja tego co ma byc zwyciezyly.I tak mam gers polerowany ...
  3. I ciągle pod górę-dziennik

    Powracam do pisania .Mysle,ze inni budujacy moga skorzystac z moich doswiadczen.
    Domek stoi i dach trzyma sie dobrze,elewacje ocieplone styropianem 12 -stka czekaja na lepsza pogode aby je otynkowac.
    W chwili obecnej trwaja prace wykonczeniowe w srodku domu.Wbory,to jest bardzo trudne w pustym domu gdzie glowna role graja dodatki,ktore tworza ten klimacik.
    I tak czas na zmiany -zmienilam juz ten ciezki i opasly chesterfild na wnetrze wspolczesne - to dobry wybor.Jak zmiany to ...
  4. I ciągle pod górę-dziennik

    A domek juz pod starannie wykonanym dachem.
    Stokrotne dzieki dla Pana Czeslawa i jego ekipy.
  5. I ciągle pod górę-dziennik

    I zaradzil.Wszystko pouszczelnial specjalnym silikonem.Brawo Panie Czeslawie.
    To prawdziwa przyjemnosc ogladac i sprawdzac to co zrobila ekipa dekarzy.Staranne obrobki kominow koszy i posadowienie dachowki.Troska o material klienta i to profesjonalne doradztwo - to jest to czego daremnie poszukuja budujacy.
    Wielka szkoda,ze takich ekip jet tak malo.
    Dzieki STATEK za polecenie wlasnie tej ekipy.
Strona 1 z 14