dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

matam

  1. Domek NERM

    W weekend w domku pojawily sie okladziny debowe na schodach. zdjecia nie odzwierciedlaja calosci bo zostaly juz przykryte celem ochrony, ale jestesmy bardzo ale to bardzo zadowoleni. W nastepnym tygodniu panowie przyjada ponowie zrobia barierki oraz listwy nad stopniami.
    O ostatniego postu zostalo wymalowane prawie cale poddasze, bez scian w dwoch pokojach, ktore mialy byc wymalowane w weekend. Zosatly tez polozone panele w pokojach juz pomalowanych.
    Przez weekend nie pracowalem bo ...
  2. Domek NERM

    Kolejny miesiąc pękł a robota powoli idzie do przodu.
    Od ostatniego wpisu zrobiło się :):
    1. Kafelkarz skończył wsio co miał skończyć czyli (łazienki, kuchnie, gres na cały dól, pralnie, schody wejściowe). Z jakości i tempa prac super zadowolenie, chociaż coś by się znalazło
    2. Ja położyłem sam kafle w pom. gospodarczym
    3. Szlifowanie skończone uff,
    4. Zaczeliśmy malowanie, na dzień dzisiejszy pomalowane i skończone są sufity w łazienkach ...
  3. Domek NERM

    Znowu ponad miesiac minal od ostatniego wpisu.
    Co sie udalo zrobic.
    1. Skonczone poddasze
    2. Wyszpachlowany parter domku
    3. Wlasnorecznie wyszpachlowane i czesciowo wyszlifowane poddasze.
    4. Wykafelkowana i wyfugowana łazienka na górze
    5. Wykafelkowana łazienka na dole jutro fugowanie
    6. Kuchnia zamowiona
    7. Schody prawie dogadane, w nastepnym tygodniu ostatnie spotkanie i uzgodnienia.
    8. 2 ściany domku zostały zagruntowane, jutro ...
  4. Domek NERM

    Prace na poddaszu sa konczone. Terimn firma ma do poniedzialku, Wyglada na to ze zabraknie im czasu na gipsowanie i szpachlowanie. Wczoraj mialem niespodziewana wizyte przedstawiciela firmy Knauf. Sprawdzal sposob wykonania zabudowy. Firma, ktora mi wykonuje poddasze jest certyfikowanym wykonawca Knaufa i oni sprawdzaja wykonawcow. Ja na budowie bylem przez przypadek wiec zdziwienie bylo pelne, nie mial zastrzezen do wykonanej pracy, jedynie namawial na podwojne plyty, my sie nie zdecydowalismy. ...
  5. Domek NERM

    Od wtorku z domku robiony jest termos. Do dzisiaj polozono polowe styropianu. Dzisiaj tez zakupilismy material na podbitke oraz w koncu kupilismy tynk. Wybralismy tynk silikatowy Caparola.
    Decyzja o rodzaju tynku rodzila sie w bolach. Przewazyl fakt iz w naszej okolicy teren bywa podmokły, a tynk silikatowy sie temu opiera przeciwnie niz akrylowy. Dlaczego Caparol ?? Bo dostalismy dobra cene oraz ma dobre opinie.
    Zakuipilismy tez plytki parapetowe.

    Osoba, ktora chce ...
Strona 2 z 8