dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zazdrośnica

  1. Dziennik "Ciep?y" Zazdro?nicy

    No to mamy regularną zimę tej wiosny 2010 :( :(





    a tak wygląda prawdziwa wczesna wiosna 2007r.

  2. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Będziemy mieli w końcu drzwi :lol: bo nawet w łazienkach kotara nie wisiała :lol:

    nie jestem zwolenniczką rozwiązań na chwilę więc wolę dłużej czekać i mieć co się chce

    mogłam sobie wziąć drzwi ze sklepu z tektury ale koniecznie ale to koniecznie musiałam mieć jesionowe, wiadomo droższe i wogóle, i w końcu będą

    czekając na wyceny w stolarniach doczekałam się zwrotu VAT i do tego zrobiłam to na 5+ sama więc tym bardziej ...
  3. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Jest gotowiec - jeszcze na tym zdjęciu nie wyczyszczony



    I słoneczko w ogrodzie :D

  4. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    W tym samym mniej więcej czasie oddałam budynek do użytkowania, dostałam nowy podatek do zapłacenia 8)

    Dziś przyjeżdżają sprzęty do kuchni. W życiu tyle ich nie miałam ani tyle na raz nie musiałam kupować, dlatego suma zrobiła się konkretna :( Zabudowa kuchni ma być do końca września.

    Prądu domowego nadal nie ma chociaż skrzynki już są ale oczywiście biurokracja to władza nad władzami. Może na święta dane mi będzie mieć tańszy prąd. ...
  5. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Nie zapisało się, że mieszkamy :cry: może przerwało akurat połączenie. Zajrzałam, bo ludzie się pytają czemu nic nie piszę a tu taki zong :evil:

    Także informuję, że oficjalnie mieszkamy od 29 sierpnia 2009 r. :D 8)
Strona 1 z 8