dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zazdrośnica

  1. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Nie mogłam sobie darować i 1000-ny post uczczę tu a myślałam, że nigdy nie dobiję do tysiąca heheh :lol:

    Także kieliszki w dłoń i pijemy szampana !


  2. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Teraz wrzucam foty wnętrz z bałaganem budowlanym 8) Teraz trwa malowanie także resztę fot za 2 tygodnie po malowaniu.

    Nie umiem robić zdjęć a i z komórki jakość nie najlepsza. Pokoje są w rzeczywistości większe i z garderobami,
    na początek pokój syna


    teraz pokój północny-komputerowy z garderobą
    ...
  3. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Halo witam :D

    Żeby nie było, że nic się nie dzieje wklejam fotorelację. Na początek coś z moich prób ogrodowych. Są to skrawki ziemi wyrwane z drapieżnych chaszczy, które w tym roku plenią się wyjątkowo.

    I tak na początek kwiaty a'la słoneczniki, które wyhodowałam z nasionek i są już mojego wzrostu a dalej rosną :o


    Tu od strony południowej tzw. byczki podobno ...
  4. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    W końcu łaskawie we wtorek zajechali elektrycy. Oczywiście bez marudzenia się nie obyło, że muszą to czy tamto.
    Od dziś nasz domek ma ochronę, drapieżnego Skorpiona 8)

    Zamówiony został pieco-kominek wolnostojący, CHAMANE piec czarodziej zamieniający drewno w ciepło, będzie półka z kamienia i część kamienia na ścianie o taki:

    kamień jakiś dobry do utrzymania w czystości może ...
  5. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Mam piękne schody i parapety jesionowe. Za każdym razem jak jestem dotykam czy aby to nie sen.

    Nocowaliśmy już w domu ale trafiamy na zimne weekendy i jakoś robota nam nie szła. Ja czyszczę okna w dalszym ciągu po brudasach-fachowcach, ogarniam w miarę możliwości działkę, sadzę jakieś kwiatki, na resztę trzeba poczekać aż ogrodzenie stanie (na koniec lipca).
    Początek czerwca znów ruch się zacznie, przyjadą elektrycy zakładać prztyczki-elektryczki i na ...
Strona 2 z 8