dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zazdrośnica

  1. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

  2. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Dawno nie pisałam ale chyba wypada się zaznaczyć chociaż 8)

    Dokumentację z placu budowy robię zdjęciową na stronce, więc widać jak idą lub nie idą wszelakie prace wykończeniowe.

    Na wszystko czekam, na schody czekam, na prąd stały czekam, na drzwi od prysznica czekam, na wiosnę się doczekałam... :lol:

    znalazłam w związku z tym ładną sentencję dla budujących, którzy jak ja jadą na ostatnim oddechu brzdękając ostatnimi złotówkami ...
  3. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    I woda jest, leci, tryska, zimna jak z lodowca :) Chłopaki zaciągnęli klejem i siatką styropian ale został kawałek niedokończony, bo nie mogę nigdzie dokupić styro gr. 15 :o
    Dobrze, że mam wełnę to zaczęli poddasze. Czekam na okna, ciekawe czy się wyrobią w terminie, bo to nie jest takie oczywiste. Mam też problem z szukaniem siatki ogrodzeniowej. Stwierdziłam, że używana też by była dobra ale jak ja zaczęłam szukać to jakoś ogłoszeń nie widać :-?
    Jednak ...
  4. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Elektrycy na razie kończą jutro, potem wrócą po tynkach. Szukam ekipy do tynków. Okna zamówiłam z Krakowa dali dobry rabat i lepszą obsługę.
    Jutro studnia wiercona z własną pompą, wypinam się na razie na prażmowskie wodociągi, mieli czas od lutego żeby mi udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi.

    Balkon obrobiony, teraz schody, fundament dziś zakończą obsypaniem ziemią. Wejście do kotłowni zamurowane, czeka na lepsze czasy, tj. czyt. na dostawienie garażu. ...
  5. Dziennik "Ciepły" Zazdrośnicy

    Leniwy czerwiec się kończy, niedługo urlop i do roboty!

    Teraz szaleje elektryka, ocieplenie fundament, obróbka balkonu, taras za chwile i schody. Szykuję się do obmiaru okien, za tydzień obmiar do kominka, potem trzeba już tynk. Dużo się dzieje, za dużo na raz.
    Cały czas rozważam okna MS tytanowe thermo czy też MSline czy też krakowskie Platinium jeszcze się nie zdecydowałam niestety :-? a czas goni.

    Czasu na jedzenie nie ma, obiado-kolacja ...
Strona 3 z 8