dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sys

  1. Późny Gierek- dziennik remontowy

    Nowy rok weszliśmy z nadzieją i dobrym chumorem...
    ...na wiosnę pojawił się KTOŚ bardzo wyjądkowy...na świat przyszedł nasz synek Hubert-Ksawery Matkowski


    [/list]
  2. Późny Gierek- dziennik remontowy

    ...prace trwały ale już tylko moimi i jednego majstra rękoma (który jednak miał czas tylko po południu) ... czas leciał za to szybko. Z naszego mieszkania musieliśmy się wyprowadzić 2 listopada , rzeczy przenieśliśmy w pudłach na górne piętro , zaś my sami przenieśliśmy się do mieszkania rodziców żony... cały remont przeciągnął się o prawie 2 miesiące...aż wreszcie 24.12.2006 wprowadziliśmy się do domu... (narazie tylko na parter, ale zawsze na swoim :wink: )
    ...
  3. Pó?ny Gierek- dziennik remontowy

    ...następną czynnością było zmodernizowanie małego pokoju tak by wydzielić korytarzyk i wstawić drzwi...
    na dalszym planie drzwi do kotłowni...jeszcze bez drzwi

    widoczne schody wewnętrzne na górę



    ...niestety ...
  4. Pó?ny Gierek- dziennik remontowy

    ... w tym samym czasie przyszli fachowcy i wymienili całą instalację CO na nową, miedzianą...niestety nie mam fotek.
    ...pozatym miałem tu poślizg finansowy...wycenili mi materiał na 3 tys.zł :D ... po zakupie wszystkich dupereli okazało się że 5800zł... :lol: cala instalacja z piecem i grzejnikami wyszła coś ok 13,5 tys. zł... przy wcześniejszym założeniu że nie przekroczy 10 tys...
    ..oto widok ówczesnej kuchni
    ...
  5. Pó?ny Gierek- dziennik remontowy

    ..prace na dole rozpoczęły się od przerobienia okna w kuchni na przejście...niestety okno posiadało za nisko ustawiony legar więc trzeba było skuć i podnieść...


    wstawianie ścianki działowej

    widok przez okno ...w tej chwili już do jadalni :D
    ...
Strona 3 z 4