dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

barozi

  1. Dziennik Kasi i Bartka

    Ostatni raz byłem tutaj niemal dwa lata temu. Oj dawno to było.
    Cóż mogę powiedzieć. Od września już mieszkamy, choć zostały jakieś drobne prace wykończeniowe, jka np. lustra wklejane w łazienkach czy listwy schodowe. Jednak to nie przeszkadza nam delektować się przestrzenią znacznie większą niż nasze małe M3 w Piasecznie.

    To na tyle.
    Cześć.
  2. Dziennik Kasi i Bartka

    No i znowu na dłuższy czas zarzuciłem pisanie dziennika. Niestety tak to już jest. Praca, rodzina, dom, i tak w koło Macieju. Nie ma czasu nawet taczki załadować ;)

    No ale bez żartów, akurat taczka to u nas ładowana była cały czas :). Dzięki mojej "kochanej mamusi" :-) mamy już zaczątki ozdobnego ogrodu. Jako zapalona pani ogrodnik-amator przygotowała nam piękną ozdobną rabatę przed tarasem na styl chyba francuski. Ja się nie znam na tym, ale musicie ...
  3. Dziennik Kasi i Bartka

    Hmmm. Jak byłem tutaj ostatnim razem miałem napisać więcej, ale jakoś tak przerwałem niespodziewanie i dopiero teraz zmusiłem się do napisania czegoś.

    Niestety z braku czasu przestałem też śledzić forum grupy Piaseczno i okolice, więc nie bardzo wiem co się tam dzieje.

    OK, ale wracajmy do naszej budowy.

    Ostatnio pisałem o tym że mamy już podłogi. Od kilku tygodni to schnie i nawet trochę wilgoci się wytrącało, ale chyba dopiero ...
  4. Dziennik Kasi i Bartka

    No i minął miesiąc. Co się zmieniło?

    Ano bardzo dużo.

    Wylewki skończone. Oczywiście wykonywał je polecany na grupie Piaseczno i okolice Eimund. Na wylewki zużyliśmy 4 wywrotki żwiru i 4,5 palety cementu. Koszt? 5 tyś robocizny + ok. 3 tyś materiał.
    Chłopaki uwijali się przez dwa dni ale wyszło fajnie. Wszystko równo i gładko. Na prawdę bardzo fajnie.

    A oto parę zdjęć naszych wylewek:

    Chyba nie każdy wie ...
  5. Dziennik Kasi i Bartka

    I znów mnie jakiś czas nie było. Na szczęście mam Kasię, która mi ciągle przypomina o "obowiązkach".

    Obiecałem poprzednio, że będą zdjęcia. Tak, będą, ale po kolei.

    Tynki skończone. Zostały tylko maleńkie poprawki i lekkie docierki. Ściany wyglądają super. Szczególnie te, które zatarte są jeszcze gładzią cementowo-wapienną. Użyliśmy jej w salonie i na korytarzu na poddaszu.

    Oto fragment salonu
    ...
Strona 1 z 15