dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

barozi

  1. Dziennik Kasi i Bartka

    Witajcie.

    Czas mija. Wiosna idzie. Zrobiło się trochę cieplej, ale nadal na działce nie mogę zacząć działać. Śnieg cały czas leży, a elektryk twierdzi, że jeszcze nie może położyć kabli bo mu się połamią. No dobrze. Poczekamy...

    A w międzyczasie...

    Dziś odebrałem uzgodnienie z urzędu melioracji. No cóż. Niestety mam urządzenia melioracyjne. Na szczęście w sumie tylko sączki. Niestety przechodzą mi przez dom. Na szczęście ...
  2. Dziennik Kasi i Bartka

    No dobra. Chyba najwyższy czas coś naskrobać.

    Mam projekt. na początku lutego dostałem go i tak po niezłych perturbacjach. Architekt wysłał go na stary adres, gdzie oczywiście nikt go nie odebrał i projekt wrócił do niego z adnotacją: "Adresat odmówił przyjęcia paczki". No to wysłał go jeszcze raz na mój nowy adres i oto jest. Po 8 dniach tułaczki po Polsce. :o

    Projekt fajny, ale niestety parę rzeczy musiałem zmienić, bo architekt "zapomniał". ...
  3. Dziennik Kasi i Bartka

    Witajcie,

    Muszę trochę podnieść ten dziennik na liście ;)

    Niestety w ostatnim czasie niewiele się działo. Załatwiałem tylko papiery dotyczące podłączenia prądu no i spotkałem się z elektrykiem, który ma wykonać podłączenie. Mam całkiem dobrą sytuację, bo wystarczy tylko podpiąć się skrzynki rozdzielczej po drugiej stronie ulicy i postawić skrzynkę w granicy mojej działki. W sumie elektryk chce za to ok. 2500 zł. Jak się dowiadywałem ...
  4. Dziennik Kasi i Bartka

    No dawno mnie tu nie było więc najwyższy czas podnieść trochę w górę Dziennik.

    Projekt się rysuje. Mam nadzieję że do końca grudnia dostanę wszystkie rysunki i będę mógł zacząć załatwiać pozwolenie.

    Z najnowszych wiadomości to wczoraj dostaliśmy warunki na przyłączenie prądu. Z całej umowy zrozumiałem (a czytałem dwa razy), że muszę zapłacić dla ZE prawie 1900 zł tylko za dostarczenie, no i że muszę całe przyłącze wykonać na ...
  5. Dziennik Kasi i Bartka

    Znowu było sporo czasu przerwy. No, ale niestety praca, dom, żona ;)
    Doby brakuje żeby się obrobić, hehe.

    W międzyczasie udało mi się załatwić parę spraw. Hmmmm, chyba jednak załatwić to za dużo powiedziane. Załatwiłem zaświadczenie z wodociągów, złożyłem wniosek o wypis z rejestru gruntów, no i oczywiście złożyłem wniosek o przyłącze elektryczne.
    W wodociągach dostałem papier od ręki, ale to tylko zaświadczenie, a o prawdziwe przyłącze ...
Strona 14 z 15