dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

barozi

  1. Dziennik Kasi i Bartka

    Mam małe ogłoszenie. Jeśli ktoś z czytających nasz dziennik ma braki materiałowe, to mam do sprzedania 13 palet cegły MAX 220 z Plecewic. Cena do uzgodnienia.
  2. Dziennik Kasi i Bartka

    Witajcie,

    Dawno mnie tu nie było, ale skoro nic się na budowie nie dzieje to co mam pisać.

    No może nie do końca nic się nie dzieje. Sprzątanie, jeżdżenie po sklepach, szukanie okien, drzwi. To wszystko w sumie do budowy też się zalicza. No i spotkania z hydraulikami, elektrykami i temu podobnymi osobnikami zabierają nam sporą cześć czasu.

    Poza tym dowieźli nam drewno na więźbę i od poniedziałku ma wejść ekipa od dachu. Dzięki speek ...
  3. Dziennik Kasi i Bartka

  4. Dziennik Kasi i Bartka

    No minął tydzień.

    Wieńce zalane. Ściany działowe na poddaszu wymurowane. Rozszalowany strop w garażu, kotłowni i tarasie wejściowym. Na tym polegał mój zeszłotygodniowy urlop. No ale tak to już jest jak się nie wynajmuje ekip :D

    No ale, ale... Zapomniałbym. Muszę serdecznie podziękować moim kumplom Sebastianowi i Darkowi, którzy chętnie pomagali. Dzięki chłopaki.

    Zalewanie wieńców to masakryczna robota. W sumie wyszło około 30 ...
  5. Dziennik Kasi i Bartka

    Strop zalany. Następnego dnia rozszalowaliśmy boki i zaczęliśmy murować ściankę kolankową. U nas wyszło dwie warstwy max'a nad garażem, a nad domem musieliśmy jeszcze domurować z kratówki (k3) położonej na boku. Mamy mieć 88 cm kolankowej z murłatą i tak jakoś brakowało centymetrów. Inaczej musielibyśmy robić wieniec grubości 34 cm, a to jest trochę za dużo. W końcu wyszło że zalewamy wieniec o grubości 21 cm.

    A propos wieńca. Z obliczeń wyszło nam ...
Strona 5 z 15